دستگیری شرور مسلح در خانی‌آباد

ماموران سازمان اطلاعات پلیس تهران شروری را که با سلاح گرم اقدام به تخریب اموال عمومی در جنوب تهران کرده بود، بازداشت کردند.

 هفته گذشته خبری در خصوص تخریب اموال عمومی توسط یکی از اراذل و اوباش منطقه خانی آبادنو به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد که درپی آن تیمی از ماموران پایگاه دهم سازمان اطلاعات پلیس تهران برای رسیدگی به موضوع به محل اعزام شدند.  

در جریان تحقیقات انجام شده از سوی ماموران مشخص شد که فردی شرور با سلاح جنگی خود به منظور قدرت نمایی اقدام به تیراندازی و تخریب چندین خودرو پارک شده در منطقه کرده و متواری شده است. در همین راستا نیز اقدامات برای دستگیری این فرد انجام و هماهنگی با مقام قضایی انجام شد.  

سرانجام روز گذشته، ماموران به مخفیگاه این فرد شرور رفته و نسبت به دستگیری وی اقدام کردند. همچنین مخفیگاه این فرد نیز مورد بازرسی قرار گرفت که در جریان آن یک قبضه سلاح گرم و تعدادی سلاح سرد نیز کشف و ضبط شد.

متهم دستگیر شده نیز پس از انتقال به مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفت که در جریان آن به جرم خود مبنی بر قدرت‌نمایی اعتراف کرد. در ادامه نیز به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۰۳ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
مثل سگ بزنیدش...
آخرین اخبار