کرمانشاهیان میزبان دو کاروان از خدام حرم رضوی

مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان کرمانشاه گفت : کرمانشاهیان دهه کرامت میزبان دو کاروان از خدام حرم رضوی می‌شوند.

محمدجعفر امامیان، مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان کرمانشاه در نشست شورای سیاستگذاری جشن‌های بین المللی زیر سایه خورشید و دهه کرامت که در دفتر امام جمعه برگزار شد، گفت : دهه کرامت امسال - ۲۱ اردیبهشت تا ۳۱ اردیبهشت- مردم استان میزبان دو کاروان از خدام حرم رضوی خواهند شد.

وی افزود: برای حضور کاروان‌های خدام حرم رضوی در بیش از ۲۰۰ محفل و همایش در بیمارستانها، پادگان‌ها و مراکز نظامی، ادارات، زندان و ... در سطح استان برنامه ریزی شده است.

مدیر کانون‌های خدمت رضوی استان کرمانشاه با اشاره به برنامه ریزی برای برپایی جشن‌های دخترانه در کرمانشاه به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س)، گفت: این جشن‌ها با اولویت مناطق محروم و حاشیه‌ای برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برپایی جشن‌های مردمی در کرمانشاه در دهه کرامت، گفت: انتظار داریم همه مردم پای کار آمده و خودشان در خانه‌ها و محل کار خود جشن‌های دهه کرامت را برپا کنند.

برپایی جشن بزرگ سالروز ولادت امام رضا (ع)، اعزام خدام حرم حضرت معصومه (س) به استان، برنامه ریزی برای اطعام ۳۰ هزار نفر با مشارکت خیرین، اعزام دانش آموزان استثنایی به مشهد مقدس و ... از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده برای برگزاری در دهه کرامت در استان کرمانشاه است .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.