شناسایی باند‌های فحشا و تجارت جنسی/ طرح نور هوشمند می‌شود

مرکز اطلاع رسانی پلیس از شناسایی باند‌های سازمان یافته تجارت جنسی در طرح نور خبر داد و اعلام کرد: طرح نور به سمت هوشمندسازی پیش می‌رود.

مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی کشور در اطلاعیه‌ای از حمایت‌های خالصانه مردم نجیب ایران زمین و دیدگاه‌های قاطع اخیر رئیس جمهور و رئیس دستگاه قضا در اجرای "طرح نور" قدردانی و تشکر کرد.

در اطلاعیه شماره چهار فرماندهی انتظامی کشور در خصوص "طرح نور" (عفاف و حجاب) آمده است:

در زمان و زمانه‌ای که جریان‌های رسانه‌ای بدخواه ملت ایران به دنبال اختلاف افکنی و دوقطبی سازی جامعه با اجرای" طرح نور" بودند؛ مردم عزیز و نخبگان فهیم با ادراکی قابل ستایش در کنار پلیس قرار گرفتند تا شأن، حریم، حرمت و کرامت بانوی ایرانی حفظ شود. برای آنکه افکارعمومی و مراکز تصمیم‌گیر، شناخت بیشتری از دلایل فراجا در اهمیت اجرای طرح نور داشته باشند، طی روز‌های آینده چند پرونده مهم از باند‌های تبهکار سازمان یافته که در سطح بین‌المللی و داخل کشور اقدامات مجرمانه در زمینه فساد و فحشا، تجارت جنسی، پورنوگرافی و... داشته‌اند منتشر خواهد شد.

در پیوند با موضوع پیش گفته؛ گزارش‌های میدانی و اخذ نظرات مردمی در کنار حمایت‌های روسای محترم جمهور و قوه قضاییه، صداسیما و برخی نمایندگان مجلس و ائمه جمعه وجماعات و سایر نهاد‌های مسئول نشان دهنده شناخت مطلوب از نبض‌سنجی اجتماعی فراجا در اجرای "طرح نور" است.

همچنین بررسی‌ها و مشاهدات عینی روزانه در شهر‌ها نشان دهنده‌ی حرکت مطلوب جامعه به سمت حفظ حریم و حرمت زنان و بانوان سرزمین‌مان است.

پلیس در هیچ حالتی به دنبال پرونده سازی برای موضوعات هنجاری و ارزشی نیست و به شهروندانِ عزیز این نوید را می‌دهیم که در نهایت "طرح نور" به سمت هوشمندسازی پیش خواهد رفت.

این مهم زمانی بهتر و عملیاتی‌تر خواهد شد که نهاد‌های متولی کار که وظیفه مستقیم در اقدامات فرهنگی و ایجابی در حوزه عفاف و حجاب دارند، عملکرد قابل قبول و درخور توجهی داشته باشند.

در پایان قدردان کارکنان سخت‌کوش و پُرتلاشی هستیم که چنین خالصانه و مُشفقانه به ارتقای ارزش‌های اجتماعی یاری می‌رسانند و انتظار داریم تا با همّت مسئولین محترم و انجام بموقع وظایف دستگاه‌های مسئول روند هوشمندسازی نیز، پُرشتاب‌تر به سرانجام مطلوب و مورد رضایت مردم برسد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۹
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۵۶ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
سفره دزدی و سرقتم بپیچید ادم نمیتونه ماشینشا جای نا امن بزار و بره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۴۵ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
کارخودتونه میخواهید ملتو با این مشکلات سرگرم کنید تا ملت فکر سیاسی و آزادی اندیشه نداشته باشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۴۶ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
کدوم اندیشه خانوووم محترم...از کی تا حالا برهنگی و هرزگی شده ااااااااااااندیشه وااااااااااااااا
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۰۵ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
ازدواج دائم اجباری نیست
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۰۰ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
ما جزء کشورهایی هستیم که حامی مردم دیگر کشورها هستیم ولی مردم خودمونو عذاب میدیم . فیلم های رفتار بعضی افراد پلیس تو فضای مجازی و رسانه های خبری موجوده . متاسفانه پلیس تو این طرح بیشتر حرمت شکنی میکنه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۳۸ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
آنقدر که من فیلم و کلیپ از فحاشی نسبت به پلیس توسط هنجار شکنان دیده هم از حرمت شکنی پلیس نسبت به افراد عادی چیزی ندیده ام ، تاکید می کنم مردم عادی نه مزدوران بیگانه.
Iran (Islamic Republic of)
پرسنال
۰۶:۴۶ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
کانال های کلاهبرداری صدور مدارک جعلی در تلگرام، با خیال راحت دارن مردم رو فریب میدن. پلیس فتا پیگیری کن.
Iran (Islamic Republic of)
سعادت
۰۹:۲۵ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
و همچنین کانال های صیغه یابی که خیلی ام زیاد شده داخل تلگرام.خیلی راحت دارن از از مردم کلاهبرداری میکنن.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۴:۴۱ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
خدا قوت و با آرزوی موفقیت های روز افزون ان شاءالله
آخرین اخبار