حملات هوایی شدید رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان/ حزب الله لبنان پایگاه‌ نظامی رژیم صهیونیستی را هدف قرار داد

به دنبال حملات هوایی شدید رژیم صهیونیستی به مناطق جنوبی لبنان، حزب الله پایگاه نظامیان صهیونیست در شمال اراضی اشغالی را هدف قرار داد.

به گزارش المیادین، مناطق اطراف شهرک‌های «بیت لیف»، «عیتا الشعب»، «یارون»، «المحمودیه»، «العیشیه» و ارتفاعات «جبل ابو راشد» هدف حملات اشغالگران رژیم صهیونیستی قرار گرفت.

این حمله پس از آن رخ می‌دهد که حزب الله با موشک برکان به پایگاه «جل العلام» در شمال فلسطین اشغالی حمله کرد.شامگاه دوشنبه حزب الله لبنان مناطقی از شمال فلسطین اشغالی را هدف حملات سنگین موشکی و راکتی قرار داد.

رسانه‌های صهیونیستی به نقل از سخنگوی ارتش این رژیم اعلام کردند حدود ۳۵ راکت شلیک شده از طرف لبنان به عین زیتیم اصابت کرد.پیشتر نیز رسانه‌های رژیم صهیونیستی اذعان کرده بودند حداقل ۲۰ راکت از جنوب لبنان به منطقه صفد در شمال فلسطین اشغالی شلیک شد.شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز اعتراف کرد که در آستانه عید فصح (پسح)، ۲۰ راکت به سوی صفد شلیک شد.

به دنبال این حمله، آژیر خطر در برخی از شهرک‌های منطقه الجلیل غربی از بیم نفوذ پهپاد‌های مقاومت به داخل سرزمین‌های اشغالی به صدا درآمد.شبکه ۱۴ تلویزیون این رژیم نیز از رهگیری و سقوط چند شی پرنده در شهر صفد پس از به صدا درآمدن آژیر خطر خبر داد.

شبکه المیادین نیز در خبری اعلام کرد یک فروند موشک شلیک شده به طرف شهر صفد در منطقه الجلیل علیا به یک هدف نظامی رژیم اشغالگر اصابت کرده است.

رسانه جنگ نیروهای مقاومت لبنان نیز گزارش داد که حزب الله صحنه‌هایی از هدف قرار دادن نظامیان صهیونیست در نزدیکی پایگاه «جل العلام» در شمال فلسطین اشغالی را منتشر کرد. این حمله با موشک «برکان» صورت گرفته است.

منبع: ایرنا

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
حملات هوایی شدید رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان، اجرای قانون جنگل بود.
۱۱:۴۰ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
حملات هوایی شدید رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان، اجرای قانون جنگل بود.
حمله هوایی سنگین رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف غزه ، اجرای قانون جنگل بود.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۱۴ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
با بیانیه ای اتمام حجت به ملتهای دنیا وصهیونیسمها اول تمامی آشیانه های وفرودگاهها وجایگاههای پرواز جنگنده ها را مورد حمله قرار داده ودوم بچه پولدارهای از خود راضی مسلح که بعنوان شهروند صهیونیسم یهودی برای خوشگذرانی که در زیر چتر امنیت نتان یاهو دین یهود را بهانه کرده وخوشگذرانیهای جنگلی که یکی از آنها شکار فرزندان بی سلاح فلسطین است را در تل آویو و شهرکهای دیگر بووبید آنها شهروند نیستند اگر امنیت را ا آنها بگیرید شهرکهای اشغالی خالی در اختیار ملت واقعی فلسطین قرار میگیرد
آخرین اخبار