سقوط کارگر شهرداری به داخل شبکه جمع‌آوری آب‌های سطحی

بارش‌های شدید شب گذشته باعث بروز تندآب، انسداد و گرفتگی در بزرگراه بعثت نزدیک به میدان بسیج شد.

شهرداری منطقه ۱۵ اعلام کرد: بارش‌های شدید شب گذشته باعث بروز تندآب، انسداد و گرفتگی در بزرگراه بعثت نزدیک به میدان بسیج (در داخل فضای سبز) شد.

روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵ اعلام کرد: در پی بارندگی شدید و گرفتگی این شبکه دسترسی به کانال اصلی، عوامل اجرائی و مدیران خدمات شهری به محل اعزام شدند و کارگران اداره مسیل‌های منطقه برای رفع گرفتگی شبکه آبرسانی به محل اعزام شده و در جهت بازکردن آن اقدام کردند.

حجم تندآب و فشار آب زیاد، باعث افتادن یکی از کارگران پیمانکار اداره مسیل‌ها و قنوات منطقه به داخل شبکه جمع‌آوری آب‌های سطحی متصل به کانال سرخه حصار شد. در پی این حادثه بلافاصله عوامل اجرایی و نیرو‌های امدادرسان از جمله آتش‌نشانی به محل اعزام شدند و در دسته‌های مختلف نیرو‌های امدادرسان اقدام به گشت و جستجو از محل حادثه تا محدوده چرم شهر کردند.

عوامل امداد و نجات با همکاری شهرداری منطقه همچنان در حال جستجوی این کارگر خدمت‌رسان هستند و در صورت کسب اطلاعات جدید، اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین در راستای تعهد شهرداری منطقه ١۵، در حفظ جان کارکنان خود، حادثه پیش آمده با جدیت در دست بررسی است و در صورت محرز شدن تخلف یا عدم رعایت اصول ایمنی کافی، پیمانکار مربوطه حتما بازخواست خواهد شد و در این باره نیز به عموم شهروندان اطلاع رسانی خواهد شد.

برچسب ها: شهرداری ، مفقودی
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۴۱ ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
باید زیر همه پلهای سر پوشیده صلیبی های خیلی قوی نصب بشه تا آدم نره تو کانال خفه بشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۲۹ ۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
این بحث قرادادهای پیمانکاری یکی از دلایلش اینه که وقتی کارگر بدبخت اتفاقی براش میفته میگن نیروی پیمانکار بوده و با پیمانکار خاطی برخورد میشه و سازمان‌های دولتی کلا از صورت مسئله پاک میشن.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۴۸ ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۳
حتما یکی از کارگران اومده از خودش فیلم بگیره و مسیل باز کنه که آب برد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۵۶ ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۳
خاک بر سرتون
آخرین اخبار