قاچاق سوخت از مهمترین برنامه‌های پلیس کرمانشاه

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه مبارزه با پدیده قاچاق خصوصا قاچاق سوخت را از مهمترین برنامه‌های پلیس کرمانشاه در سال جاری عنوان کرد و گفت: در دو ماهه امسال یک میلیون و ۵۲۸ هزار لیتر انواع سوخت قاچاق در استان کشف شده است.

مهدی حاجیان، فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در کمیسیون عملیات ویژه انتظامی استان کرمانشاه که به ریاست جانشین فراجا برگزار شد، گفت : پلیس کرمانشاه در راستای افزایش امنیت پایدار و مقابله با مجرمان و هنجارشکنان برنامه‌های متنوعی دارد که به صورت ویژه دنبال خواهد شد.

وی ادامه داد: یکی از این برنامه‌ها مقابله و برخورد جدی با قاچاقچیان کالا، سلاح و مهمات و قاچاقچیان سوخت می‌باشد.

 حاجیان با بیان اینکه مبارزه با پدیده قاچاق خصوصا قاچاق سوخت از مهمترین برنامه‌های پلیس کرمانشاه در سال جاری است، افزود: یکی از اقدامات در این راستا فعال‌شدن گشت‌ها و ایستگاه‌های بازرسی در پایانه مرزی پرویزخان است که نتیجه آن کشف یک میلیون و ۵۲۸ هزار لیتر انواع سوخت قاچاق در دو ماهه امسال بوده که نسبت به کل سال گذشته با کشف یک میلیون و ۳۴۸ هزار لیتر، رشد کشفیات داشته‌ایم.

وی یکی دیگر از برنامه‌های مهم پلیس کرمانشاه در سال جاری را تداوم اجرای طرح‌های مقابله‌ای و پیشگیرانه در حوزه سرقت عنوان و تصریح کرد: طرح هر کلانتری یک شهر و امنیت محله محور از جمله این طرح‌ها خواهد بود.

 حاجیان خاطرنشان کرد: در دو ماه سپری شده از امسال سرقت‌های مهم نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۸ درصد کاهش نشان می‌دهد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تداوم برگزاری قرارگاه کاهش سوانح رانندگی در داخل خیابان‌ها و نقاط حادثه‌خیز را از دیگر برنامه‌های امسال پلیس کرمانشاه عنوان کرد و گفت: سال گذشته با همراهی اکثر دستگاه‌های مسئول موفق به اصلاح برخی نقاط حادثه خیز شدیم که این طرح در سال جاری هم با قدرت ادامه خواهد داشت.

وی یادآور شد: برخورد با خرده‌فروشان مواد مخدر و معتادان متجاهر از دیگر برنامه‌های در دست اجرا خواهد بود، کما اینکه سال گذشته ۹ مکان که تبدیل به پاتوقی برای عرضه و مصرف مواد مخدر شده بود را به صورت کامل تخریب کردیم.

حاجیان از اهتمام پلیس کرمانشاه برای برخورد با هرگونه ناهنجاری و مقابله جدی با مجرمان خبر داد و گفت: اجازه نمی‌دهیم عده‌ای به هر بهانه‌ای امنیت شهر و جامعه را به چالش بکشند .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.