کارشناس صنایع ساختمانی اداره کل استاندارد استان کرمانشاه از لزوم رعایت استاندارد در استفاده از مصالح ساختمانی مورد نیاز برای احداث پروژه‌های نهضت ملی مسکن خبر داد.

عرفان امیری کارشناس صنایع ساختمانی اداره کل استاندارد استان کرمانشاه با تاکید بر لزوم استفاده از تجهیزات و مصالح ساختمانی استاندارد در واحد‌های مسکونی نهضت ملی مسکن، گفت : اداره کل استاندارد کرمانشاه در این زمینه ورود و نظارت جدی دارد.

وی ادامه داد: تمامی مصالح ساختمانی مشمول مقررات استاندارد تنها در صورتی در این پروژه‌ها قابل استفاده هستند که دارای پروانه استاندارد معتبر باشند.

کارشناس صنایع ساختمانی اداره کل استاندارد استان کرمانشاه این مصالح و تجهیزات را شامل بتن آماده، فوم‌های ساختمانی، بلوک‌های بتنی، موزاییک، شن و ماسه، آجر، فرآورده‌های سیمان، گچ و … اعلام کرد.

امیری خاطرنشان کرد: آسانسوری که در این پروژه‌ها استفاده می‌شود نیز باید تاییدیه استاندارد را داشته باشد.

وی با بیان اینکه مکاتبات لازم در این خصوص با پیمانکاران و تولیدکنندگان مصالح ساختمانی مستقر در این پروژه‌ها انجام شده، از صدور اخطار جدی برای برخورد با هرگونه تخلف خبر داد.

به گفته کارشناس صنایع ساختمانی اداره کل استاندارد استان کرمانشاه، از ابتدای سال گذشته تاکنون نزدیک به ۶۰۰ مورد بازرسی فنی از واحد‌های تولیدی صنعت ساختمان و مرتبط با ساختمان در کرمانشاه صورت گرفته و بیش از ۲۷۴ مورد نمونه‌برداری انجام شده است .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.