مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از محکومیت ۷۵۰ میلیون ریالی یک تراشکار متقلب در شهر کرمانشاه خبر داد.

قهرمان شاهی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت : پرونده تقلب در تراشکاری به مبلغ ۷۵ میلیون ریال در شعبه ششم بدوی ویژه رسیدگی به تخلفات قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی کرمانشاه مورد رسیدگی قرار گرفت.

وی افزود: شعبه مذکور پس از بررسی لازم و مدارک موجود در پرونده، اتهام انتسابی را محرز دانست.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه ادامه داد: این شعبه، متصدی واحد صنفی را علاوه بر پرداخت خسارت شاکی به مبلغ ۷۵۰ میلیون ریال معادل ۱۰ برابر ارزش کالا محکوم کرد.

شاهی در خصوص چگونگی کشف این تخلف، گفت: سازمان صمت تخلف را کشف و گزارش آن را به تعزیرات حکومتی کرمانشاه ارسال کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از عرضه خارج از شبکه ۸۵۰ کیسه آرد گندم از نانوایی در شهر کرمانشاه خبر داد.

قهرمان شاهی اظهار کرد: پرونده عرضه خارج شبکه ۸۵۰ کیسه آرد گندم یک نانوایی در شعبه ششم بدوی تعزیرات حکومتی شهرستان کرمانشاه مورد رسیدگی قرار گرفت.

وی افزود: شعبه مذکور با توجه به مدارک موجود در پرونده، اتهام انتسابی را محرز دانست.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه ادامه داد: این شعبه، متهم را به پرداخت ۶ میلیارد و ۴۸۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرد.

شاهی در خصوص چگونگی کشف این تخلف، گفت: بازرسان سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه در بازرسی از یک واحد صنفی خبازی این تخلف را کشف و پرونده آن را برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی کرمانشاه ارسال کردند.

وی تصریح کرد: شهروندان می‌توانند شکایات و گزارش‌های خود را از طریق سامانه اینترنتی https://tazirat ۱۳۵.ir تعزیرات حکومتی ثبت و ارسال کنند، تا پس از بررسی نتایج به اطلاع آنها برسد .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.