افزایش ۱۲۰ درصدی سود قابل تخصیص صندوق ذخیره فرهنگیان

براساس مصوبه هیات امنای صندوق ذخیره فرهنگیان، سود ۳۵هزارمیلیارد ریالی صندوق در سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ به اعضای صندوق ذخیره تخصیص داده خواهد شد.

برای نخستین بار در طول تاریخ فعالیت صندوق دخیره فرهنگیان، سود خالص صندوق در سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ مبلغ ۴۹ هزار و ۸۸۰ میلیارد ریال بوده که از این مبلغ، ۳۵ هزارمیلیارد ریال به فرهنگیان عضو صندوق تخصیص داده می‌شود. این مقدار نسبت به دوره مالی مشابه سال ۱۴۰۱ حدود ۱۲۰ درصد افزایش نشان می‌دهد.

تصویب صورت‌های مالی صندوق در مجمع 

مجمع سالیانه منتهی به ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ صندوق ذخیره فرهنگیان با حضور اعضای هیات امنا، هیات مدیره و مدیرعامل صندوق و به ریاست صحرایی وزیر آموزش و پرورش و رئیس هیات امنا برگزار شد و  صورت‌های مالی صندوق نیز به تصویب رسید.

تاکید وزیر بر توجه به منزلت و معیشت فرهنگیان صحرایی وزیر آموزش و پرورش و رئیس هیات امنای صندوق در جلسه مجمع، از تلاش و همت کارگران، کارمندان و تیم مدیریتی در سطوح گوناگون صندوق که در سودآوری مجموعه صندوق در سال مالی منتهی به شهریور ۱۴۰۲ نقش آفرینی نمودند تشکر نمود و تاکید کرد:  وظیفه همه ما در مجموعه صندوق خلق ثروت برای فرهنگیان عزیز و ارج نهادن به منزلت و توجه به معیشت صاحبان اصلی صندوق یعنی معلمان است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۵۶ ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳
هنوز بازنشستگان ۱۴۰۰ سهم دولت را دریافت نکردند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۳۰ ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳
سود صندوق اگر1000درصد هم باشد برا ما اعضا فقط یک عدد قشنگ است وبس.لطفا سود چندساله مون را واریز کنید.سپاس