کریمی گفت:شهرداران مناطق شهر ساری باید نسبت به ارائه خدمات مناسب به شهروندان اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

محمد کریمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران در بازدید از وضعیت پارک‌های شهر ساری از وضعیت خدمات رسانی نامناسب به شهروندان در پارک‌های سطح شهر ساری انتقاد کرد و گفت: شهرداران مناطق شهر ساری باید نسبت به ارائه خدمات مناسب به شهروندان اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

او افزود: متاسفانه وضعیت خدمات رسانی به شهروندان در پارک‌های سطح شهر مطلوب نیست و مردم در مراجعه به برخی پارک‌ها از امکاناتی اساسی و اولیه مانند نور مناسب و سایر خدمات بی بهره هستند.

دادستان مرکز مازندران گفت: شهرداران مناطق ساری باید تلاش کنند تا با ارائه خدمات مطلوب، رضایت مردم حاصل شود.

او در پی این بازدید میدانی و مشاهده وضعیت نامناسب پارک ها، توضیحات لازم را از شهرداران مناطق ساری خواستار شد و دستورات لازم را جهت خدمات رسانی بهتر صادر کرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مازندران در ادامه با هدف نظارت میدانی بر عملکرد کلانتری‌ها و پایش نحوه خدمت رسانی به مردم، به صورت سرزده از کلانتری‌های مرکز استان نیز بازدید کرد.

کریمی در این بازدیدها، در جریان نحوه خدمات رسانی به مردم و رسیدگی به شکایات مراجعان قرار گرفت و دستورات و تذکرات لازم را خطاب به مسئولان کلانتری‌ها صادر کرد.

دادستان مرکز مازندران در بازدید از بخش‌های مختلف کلانتری‌ها و بازداشتگاه ها، بر تکریم مراجعان و تسریع توأم با دقت در رسیدگی به شکایت‌های مردم، همچنین مواردی مانند حضور به موقع در صحنه جرم و گشت زنی شبانه تأکید کرد.

دادستان مرکز استان مازندران به درخواست‌ها و مشکلات برخی افراد که در دادسرا حضور داشتند نیز رسیدگی و به ضابطان قضایی توصیه کرد با حفظ روحیه جهادی، همه تلاش خود را در جهت تکریم مراجعان به کار گیرند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.