رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از انتصاب رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در غزه در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی ایمانی پور ضمن محکوم کردن جنایات و نسل کشی تمام عیار رژیم اشغالگر قدس در نوار غزه و گسترش حملات به رفح اعلام کرد: نسل کشی و جنایات تمام عیاری که امروز علیه فلسطینیان و خصوصا ساکنان نوار غزه صورت می‌گیرد، صرفا معطوف به اهداف نظامی و امنیتی رژیم اشغالگر قدس نبوده و ماهیتی فرهنگی دارد.

تحریف تاریخ و فرهنگ غنی فلسطین و روایتگری کاذب در خصوص آنچه طی سال‌های پس از اشغال این سرزمین گذشته، به صورتی گسترده در دستور کار رژیم غاصب صهیونیستی و حامیان غربی آن قرار دارد. در چنین شرایطی نباید حتی لحظه‌ای از جهاد تبیین در سطح جهانی و بین المللی در قبال مسئله فلسطین غافل شد. 

رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی افزود: قرارگاه دیپلماسی فرهنگی کشور از ابتدا ورود مستقیم ودغدغه مندانه‌ای به مسئله جنگ غزه و حمایت از فلسطین داشته است، اما با توجه به ابعاد فراگیر این موضوع و تبدیل شدن قطعی مسئله فلسطین به مهم‌ترین دغدغه منطقه طی سال‌های کنونی و آتی، تصمیم به ورود عملیاتی تری در این عرصه گرفتیم. در همین راستا، به زودی رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در نوار غزه منصوب و معرفی خواهد شد تا سازماندهی و اقدامات فرهنگی در قبال مسئله غزه و فلسطین با تمرکز و انسجام گسترده تری از سوی دغدغه‌مندان این عرصه صورت گیرد. 

منبع: روابط عمومی فرهنگ و ارتباطات 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار