انالله و انا الیه راجعون

اهل سنت خراسان شمالی با صدور پیامی شهادت رییس جمهور را تسلیت گفتند

 علمای اهل سنت خراسان شمالی با صدور پیامی شهادت رئیس جمهوری و هیات همراه را تسلیت گفتند.

 در پیام اهل سنت آمده است: متاسفانه باخبر شدیم، رئیس جمهور محبوب و مردمی کشور در سانحه سقوط بالگرد به درجه رفیع شهادت رسیدند و این خبر ناباورانه بسیار ما را اندوهگین کرد چرا که ایشان از خود مردم و همیشه با مردم بودند.

جامعه روحانیون اهل سنت خراسان شمالی این ضایعه بزرگ را به محضر رهبر معظم انقلاب، خانواده محترم ریاست جمهوری و دیگر شهدای عزیز در این حادثه و همچنین ملت شریف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تسلیت گفته و از خداوند متعال آرزومندیم علو درجات را به این شهیدان عطا کند.

در بخشی این پیام آمده است: آیت الله سید ابراهیم رئیسی از جنس مردم بود و خدمات ارزشمند وی برای هیچگاه فراموش نخواهد شد.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران که عصر یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه‌سی به سمت شهر تبریز، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه هوایی شده بود، به همراه تمامی همراهان، همزمان با شب ولادت امام رئوف علی ابن موسی الرضا (ع) به مقام رفیع شهادت نایل شد.

حجت الاسلام آل هاشم، نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی، سردار سید مهدی موسوی فرمانده یگان حفاظت رئیس‌جمهور و تعدادی از محافظین و خدمه بالگرد از سرنشینان بالگرد حامل رئیس‌جمهور بودند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.