برگزاری مراسم گرامیداشت رئیس جمهور شهید در مسجد جامع بندرعباس

مراسم گرامیداشت شهید خدمت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، امشب پس از نماز مغرب و عشا در مسجد جامع شهر بندرعباس برگزار می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان از همگان دعوت کرد با شرکت در مراسم  گرامیداشت شهید خدمت آیت الله سید ابراهیم رئیسی یاد و خاطره رئیس جمهور شهید کشورمان را زنده نگه دارند.

شیخ یوسف جمالی امام جمعه اهل سنت هرمزگان هم گفت: برادران اهل سنت هرمزگان نیز فردا شب و پس از اقامه نماز عشا در مسجد جامع اهل سنت بندرعباس به پاس خدمات شهید ایت الله رئیسی مراسم گرامیداشت برگزار می‌کنند.

مهدی نوبانی شهردار بندرعباس هم گفت: برای جابجایی شهروندان سوگوار از مناطق پررفت و آمد شهر به مقصد مساجد جامع شیعه و اهل سنت بندرعباس، اتوبوس رایگان بکار می‌گیرد.

پس فردا هم قرار است مراسم گرامیداشت شهید رئیسی با همکاری شهرداری بندرعباس در گلزار شهدای این شهر برپا شود که ساعت برگزاری آن به آگاهی مردم می‌رسد.

امام جمعه بندرعباس ظهر امروز در دیدار با شماری از علمای اهل سنت هرمزگان و مسئولان شهری بندرعباس، شهید رئیسی را نماد خدمت صادقانه به مردم معرفی کرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده افزود: خدمت رسانی به هرمزگان و به ویژه به مردم ساکن در مناطق کمتر برخوردار استان مانند جزیره هرمز و شهرستان بشاگرد از اولویت‌های رئیس جمهور شهید بود که بار‌ها در سفر‌های استانی برآن تاکید می‌کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.