پیام تسلیت نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در پی شهادت رئیس جمهور

نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری با ارسالی پیامی ، شهادت آیت الله رئیسی رئیس جمهور کشورمان و همراهان وی در حادثه هوایی ورزقان را تسلیت گفت.

متن پیام آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی بدین شرح است؛


بسم الله الرحمن الرحیم 
انا لله و انا الیه راجعون
 بعد الحمد و الصلواة 
فقدان شهادت گونه رئیس جمهور محترم، خادم آستان ملک پاسبان علی ابن موسی الرضا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی و همراهان خدوم و گرانقدرش مایه تالم و تاثر مردم انقلابی گردید.


سال‌ها خدمت ایشان در عرصه‌های مختلف انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی، خصوصاً عضویت همراه با نیابت ریاست خبرگان و ریاست جمهوری هماره در خاطر همگان خواهد ماند. حادثه تلخ و اسف بار هوایی، آخرین میدان گاه خدمت آن فقید و عزیزانی بود که در کنار وی به فیض لقای پروردگار نائل آمدند.


 از دست دادن امام جمعه مکرم و نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و وزیر جوان و پرتلاش وزارت خارجه جمهوری اسلامی و استاندار محترم آن استان غیور درد جانکاهی بود که شهادت گونه بودن در مسیر خدمت و مردم از آلام آن می‌کاهد.


 برای شهدا راه خدمت رحمت و رضوان الهی طلب می‌کنم و اجر مضاعف برایشان از باری تعالی مسئلت دارم و این ضایعه مولمه را به مردم انقلابی و رهبر معظم انقلاب اسلامی دام مجده و سایر کارگزاران نظام تسلیت و تعزیت عرض می‌کنم و آرامش قلوب همگان را از خداوند سبحان خواستارم.


سید شرف الدین ملک حسینی
۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.