۱۳ شهید در جنایت هولناک ارتش رژیم صهیونیستی در «جبالیا»

ارتش رژیم صهیونیستی در جنایتی هولناک ۱۳ غیرنظامی را در اردوگاه جبالیا واقع در شمال نوار غزه به شهادت رساند.

 ارتش رژیم صهیونیستی به جنایت‌های وحشیانه خود علیه ساکنان نوار غزه و کشتار بی‌رحمانه آنان ادامه می‌دهد.

به نقل از الجزیره، ارتش رژیم صهیونیستی در جنایتی هولناک، با بمباران گروهی از غیرنظامیان در اردوگاه جبالیا واقع در شمال نوار غزه ۱۳ فلسطینی را به شهادت رساند.

خبرنگار الجزیره گزارش داد که یک نوزاد دختر فلسطینی در بیمارستان شهید کمال عدوان نوار غزه در نتیجه توقف کار دستگاه اکسیژن به شهادت رسیده است.

علاوه بر این ارتش رژیم صهیونیستی با هدف قراردادن خانه‌ای در شهر «بیت لاهیا» واقع در شمال نوار غزه شماری از فلسطینیان را به شهادت رساند و شمار دیگری را نیز زخمی کرد.

چندین نفر دیگر نیز در حمله ارتش رژیم صهیونیستی به اردوگاه «یبنا» و مرکز شهر رفح دچار آسیب شدند. در نتیجه حمله ارتش رژیم صهیونیستی به منطقه مصبح واقع در شمال شهر رفح نیز چندین نفر از ساکنان این منطقه به شهادت رسیدند.

همچنین خبرنگار الجزیره گزارش داد که توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی طبقه پنجم بیمارستان «العوده» واقع در اردوگاه جبالیا را هدف قرار داده است.

کمی پیش‌تر نیز وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه با صدور بیانیه‌ای جدیدترین آمار شهدا و زخمی‌های حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه از هفتم اکتبر سال گذشته میلادی تاکنون را اعلام کرد.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه، در نتیجه حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه از هفتم اکتبر سال گذشته میلادی تا این لحظه، ۳۵ هزار و ۵۶۲ نفر به شهادت رسیده‌اند.

همچنین این نهاد پزشکی فلسطینی بیان کرد که شمار کلی زخمی‌های حملات ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه از آغاز جنگ در این باریکه به ۷۹ هزار و ۶۵۲ نفر رسیده است.

وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه اعلام کرد که در ۲۴ ساعت گذشته ارتش رژیم صهیونیستی ۱۰ جنایت و کشتار را در نوار غزه مرتکب شده است.

همچنین وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه بیان کرد که حملات ۲۴ ساعت گذشته ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه، شهادت ۱۰۶ و زخمی‌شدن ۱۷۶ نفر را در پی داشته است.

منبع: مهر

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار