نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان گفت:شخصیت‌های تاثیرگذار در جبهه حق وقتی هستند مایه دلگرمی ما بوده و زمانی که آن‌ها را از دست می‌دهیم مایه حزن و اندوه برای جامعه اسلامی و خوشحالی برای دشمنان است.

نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان، در  مراسم ضمن تسلیت شهادت آیت‌الله رئیسی و هیأت همراه اظهار کرد: وقتی خبر شهادت محمد ابن ابی بکر به حضرت علی(ع) رسید ایشان فرمودند: " إِنَّ حُزْنَنَا عَلَیْهِ عَلَی قَدْرِ سُرُورِهِمْ بِهِ، إِلَّا أَنَّهُمْ نَقَصُوا بَغِیضاً، وَ نَقَصْنَا حَبِیباً" ما برای شهادت او غمگین و محزون هستیم به مقداری که دشمن از شهادت او خوشحال است چرا که آن‌ها دشمن خود را از دست دادند اما ما دوست خود را از دست داده‌ایم.

آیت الله مصطفی محامی ادامه داد: شخصیت‌های تاثیرگذار در جبهه حق وقتی هستند مایه دلگرمی ما بوده و زمانی که آن‌ها را از دست می‌دهیم مایه حزن و اندوه برای جامعه اسلامی و خوشحالی برای دشمنان است.

وی بیان داشت: رهبر معظم انقلاب از خدمات، فعالیت‌ها و تلاش‌های شهید آیت‌الله رئیسی برای خدمت به مردم راضی و خوشنود بودند و از دست دادن ایشان سبب حزن و اندوه ما و شادمانی دشمنان است.

امام جمعه زاهدان ادامه داد: رهبر معظم انقلاب و ولی فقیه ستون خیمه انقلاب است و تا زمانی که این ستون پابرجاست خیمه هم پابرجاست و امیدواریم خداوند متعال سایه رهبر معظم انقلاب اسلامی را مستدام بدارد.

وی اظهار کرد: انقلاب اسلامی در طول دوران عمر با برکت خود فراز و فرودهای فراوانی داشت و چه در دوران امام خمینی(ره) و چه در دوران رهبری مقام معظم رهبری کشور ما همواره شاهد فتنه‌ها، گرفتاری‌ها و شهادت‌ شخصیت‌های بزرگ و فراوان بود از جمله شهادت شهیدان باهنر و رجایی اما انقلاب ما به لطف و عنایت خداوند متعال مستظهر بوده و یکی از مظاهر این لطف نیز در رهبری امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری تجلی کرده است که با حکمت و درایت در جایگاه رهبری انقلاب اسلامی را راهبری کردند.

نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: ما در هر کجا که هستیم باید زیر چتر ولایت و در خیمه انقلاب به سربازی خود ادامه دهیم و همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند با وجود ناراحتی و اندوه هیچ دل نگرانی نداشته باشیم و همه ما به مسیر خود ادامه دهیم و تلاش مضاعف داشته باشیم تا احساس خلأ نشود که اگر خدمتگزاری از میان ما رفته دیگران عَلَم خدمت را به دست بگیرند و زیر سایه ولایت کار خود را با قدرت و قوت دنبال کنند.

وی گفت: مردم برای عزاداری و عرض تسلیت و اعلام وفاداری به مقام معظم رهبری جمع شده‌اند و اگر خدمتگزاری از بین ما رفته، خدمتگزاران دیگر آماده خدمت هستند و تا پای جان در مسیر انقلاب هستند و با رهبر عزیز عهد و پیمان می‌بندیم که در مسیر ولایت ثابت قدم بمانیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار