استاندار کرمانشاه:

روحیه جهادی و تلاش شبانه روزی شهید رئیسی باید سرلوحه کار تمام مدیران قرار بگیرد

استاندار کرمانشاه با اشاره به روحیه جهادی و تلاش شبانه روزی شهید رئیسی، گفت : این رویکرد باید سرلوحه کار تمام مدیران قرار گرفته و نباید هیچ خلل و یا معطلی در جریان خدمات رسانی در استان اتفاق بیافتد.

محمدطیب صحرایی استاندار کرمانشاه در جلسه شورای فرهنگ عمومی که بصورت همزمان با شورای اطلاع‌رسانی و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار شد، با تسلیت شهادت شهدای خدمت، به تلاش شبانه‌روزی شهید جمهور اشاره کرد و گفت : شهید رئیسی در آخرین جلسه‌ای که با ایشان داشتیم تاکید کردند که چه یک روز و چه ۱۰۰ سال فرصت داشته باشیم، باید از این فرصت برای انجام امور مردم استفاده کنیم و نباید کاری روی زمین بماند.

وی تاکید کرد: این آموزه باید در فضای اجرایی استان خود را نشان دهد و نباید هیچ خلل یا معطلی در جریان خدمات‌رسانی در استان صورت گیرد و همه باید کار و تلاش خود را مضاعف کنیم.

وی افزود: مسیر خدمت به مردم برای رضای خداوند باید در تمام امورات استان و در عملکرد مدیران نمایان و ظاهر باشد.

استاندار کرمانشاه گفت: امروز به برکت خون پاک شهدای خدمت، وفاق خوبی در کشور ایجاد شده و همین امر یک انرژی مضاعف برای انقلاب اسلامی ایجاد کرده است.

صحرایی بر لزوم فراهم کردن مقدمات کار برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نیز اشاره کرد و گفت: به برکت قانون اساسی فاخری که داریم، هیچ بن بستی در نظام جمهوری اسلامی وجود ندارد و در زمانی کوتاه انتخابات ریاست جمهوری برگزار می‌شود و در این مقطع باید زمینه حضور مجدد آگاهانه و با بصیرت مردم در انتخابات را فراهم کنیم تا بار دیگر شاهد خلق حماسه‌ای در تاریخ این انقلاب باشیم.

صحرایی به سخنان مقام معظم رهبری اشاره و تصریح کرد: همانطور که ایشان گفته‌اند ما نزدیک قله‌ایم و باید این مسیر را پرقدرت ادامه دهیم و برای حرکت قدرتمند در این مسیر نیازمند حضور پرشور و آگاهانه مردم و نیز تلاش جهادی مسئولین هستیم. همه باید برای برگزاری یک انتخابات در شان و فراخور نظام آماده شویم و باید هرآنچه که برای حضور حماسی مردم نیاز است را در این مسیر مهیا کنیم.

حجت‌الاسلام مهدی عبدی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان هم در این جلسه به تشریح زمان برگزاری مراسمات عزاداری در مناسبت‌های پیش رو پرداخت و از برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای خدمت در روز چهارشنبه (دو خرداد) خبر داد.

وی افزود: این مراسم فردا راس ساعت ۱۶ در مسجد جامع شهر کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی افزود: به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر مراسم گلباران مزار شهدا ساعت یازده صبح روز پنجشنبه (سوم خرداد) در گلزار شهدای کرمانشاه برگزار می‌شود.

عبدی اشاره‌ای هم به مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) داشت و افزود: به همین مناسبت مراسمی روز ۱۴ خرداد در مسجد النبی (ص) تاقبستان با حضور و سخنرانی دکتر صادقی معاون قوه قضاییه برگزار می‌شود

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.