برتری قرارگاه جهادی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری در کشور

دبیر قرارگاه جهادی عدالت تربیتی و نصیب آموزشی برابر چهارمحال و بختیاری از کسب رتبه برتر این قرارگاه در کشور خبر داد.

احسان طاهری اظهار داشت: با توجه به ارزیابی‌های صورت گرفته از سمت قرارگاه جهادی کشور و بارگذاری اطلاعات معلمان جهادی در سامانه اتناب، استان چهارمحال و بختیاری حائز کسب رتبه برتر در قرارگاه جهادی تربیتی و نصیب آموزشی برابر کشور شد.

وی با اشاره به تقدیر از معلمان جهادی برتر استان در کشور، افزود: معلم جهادی، آقای علی پورامینی به عنوان معلم جهادی برتر کشور در حوزه کمک‌های مومنانه معرفی شد. همچنین معلم جهادی مسلم نظری‌سرمازه، به عنوان معلم جهادی برتر کشور در حوزه جهاد تبیین معرفی شد.


بیشتر بخوانید


طاهری با بیان اینکه از دبیر قرارگاه جهادی عدالت تربیتی و نصیب آموزشی برابر استان نیز تقدیر شد، اضافه کرد: قرارگاه جهادی عدالت تربیتی و نصیب آموزشی برابر استان در سه سال گذشته بیش از هزار و ۱۰۰ عنوان برنامه در حوزه‌های مختلف اجرا کرده است که در نوع خود بی‌نظیر است.

وی با اشاره به برخی اقدامات این قرارگاه جهادی، بیان داشت: در طرح شهید سیدروح‌الله عجمیان، بیش از ۴۳۵ مدرسه در چهارمحال و بختیاری رنگ‌آمیزی شد، همچنین بیش از ۱۹۰ دیوارنویسی مدارس استان صورت گرفت و بیش از ۲ هزار و ۲۰ کلاس درس در سطح استان رنگ‌آمیزی شدند.

طاهری ادامه داد: بیش از ۴۵۰ گروه جهادی معلم محور و هزار و ۸۰ گروه جهادی دانش‌آموزی در اجرای برنامه‌های جهادی در استان همکاری داشتند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار