راه شهید آیت الله رئیسی با اقتدار ادامه دارد

فرماندار رشت با بیان اینکه افسوس یک الگوی کم نظیر خدمت گزاری و یک خدمت گزار صدیق در تراز انقلاب اسلامی را از دست دادیم گفت: راه شهید آیت الله رئیسی با اقتدار ادامه دارد.

کیا عاشوری  از گیلان در پی حادثه هوایی ضمن تسلیت به هموطنان گفت: آیت الله رئیسی  در طول سالهای خدمت بی منت خود به مردم، همیشه و در همه حال برای ولایت فقیه احترام بالایی قائل و همواره پا در رکاب و ذوب در ولایت بود.

 فرماندار رشت با بیان اینکه امروز بیش از آنچه که غمدار و عزادار شهید آیت الله رئیسی  باشیم نگران و افسوس می خوریم که یک الگوی کم نظیر خدمت گزاری و یک خدمت گزار صدیق در تراز انقلاب اسلامی را از دست دادیم گفت: خدمت رسانی سریع، بی منت و جهادی و بدور از نگاه های سیاسی و جناحی همواره در دستور کار این شهید بزرگوار قرار داشت و این روحیه به سایر دولتمردان و ارکان مدیریتی دولت در مرکز و استان ها و شهرستان ها سرایت کرده بود.

عاشوری با اشاره به استقبال میلیونی مردم از شهدای خدمت و در راس آنها آیت الله شهید رییسی در مراسم تشییع این شهدا،گفت: امروز برگی دیگر از تاریخ انقلاب اسلامی ورق خورد و همگان به چشم دیدند که مردم ایران اسلامی همواره قدردان خادمان خود بوده و تحت تاثیر پمپاژ منفی رسانه های دشمن قسم خورده قرار نگرفته و نخواهند گرفت.

وی با اشاره به اینکه رییس جمهور مردمی ما در طول سه سال خدمت خود تمام تمرکزش حل اساسی مشکلات مردم بود، افزود:کسی که در مسیر امامت و ولایت قرار می‌گیرد و تربیت شده این مکتب است، پاسخی به یاوه‌گویی‌ها نمی‌دهد و وقت خود را صرف جهاد و خدمت و امیدآفرینی برای مردم می‌کند که این خود بزرگ‌ترین سیلی به دشمنان است.

فرماندار رشت با اشاره به برگزاری مراسمات مختلف در جای جای شهرستان رشت توسط مردم انقلابی و قدرشناس این شهرستان برای رییس جمهور محبوب و شهیدشان، اظهار کرد: بنده از طرف خدمت‌گذاران شما در مرکز استان تعهد می‌دهم پرچمی را که حضرت آقای رئیسی و همراهان ایشان برداشتند ان‌شاءالله بر زمین نخواهیم گذشت و این راه با اقتدار ادامه پیدا خواهد کرد.

برچسب ها: اقتدار ، راه شهدا
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.