پیشرفت چمشگیر عرصه مدرسه سازی با کمک خیرین و مشارکت مردمی

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمانشاه گفت : عرصه مدرسه سازی در این استان طی سال‌های اخیر با کمک خیرین و مشارکت مردمی پیشرفت چشمگیری داشته است.

مرزبان نظری مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمانشاه با بیان اینکه طرح ملی آجر به آجر با هدف ترویج فرهنگ مدرسه سازی در میان تمام اقشار جامعه شروع به کار کرد، گفت : آمار مشارکت اقشار مختلف مردم در این طرح نشان دهنده بازخورد مثبت در میان آنها بوده است.

وی با اشاره به اینکه عرصه مدرسه سازی طی سال‌های اخیر با کمک خیرین و مشارکت مردمی پیشرفت چشمگیری داشته است، افزود: طرح ملی آجر به آجر در راستای ارج نهادن به فعالیت خیرین مدرسه ساز با هر سطح از توان مالی راه اندازی شد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمانشاه تصریح کرد: در راستا اجرای این طرح، چهار پویش دیگر راه اندازی شد که این پویش‌ها اهداف طرح آجر به آجر را اجرایی و عملیاتی می‌کردند.

نظری گفت: اولین پویش «محرم» بود که ۱۲ هزار نفر در این استان در این پویش مشارکت داشتند.

وی با اشاره به اجرای پویش ملی «من مادرم، بچه‌ها ایران فرزندان من» به عنوان دومین پویش طرح آجر به آجر در کرمانشاه، ادامه داد: این پویش با هدف حضور حداکثری بانوان در امر مدرسه سازی اجرایی شد.

به گفته نظری، بیش از ۸۱ هزار و ۴۰۰ نفر در استان کرمانشاه در این پویش مشارکت کردند.

وی خاطر نشان کرد: پویش‌های «به رنگ مدرسه» با مشارکت پنج هزار و ۲۶۰ نفر و پویش «صحن حرم، مدرسه‌ام» با مشارکت ۱۳ هزار و ۵۰۰ نفر دیگر پویش‌های طرح ملی آجر به آجر بود که در استان کرمانشاه اجرا شد .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.