حضور در میان خانواده شهدا در تقویت روحیه معنوی موثر است

دادستان تهران گفت: حضور ما در بین خانواده‌های معظم شهید و ایثارگر، علاوه بر انجام وظیفه، در تقویت روحیه معنوی و دینی نیز مؤثر است.

علی صالحی به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر، در دیدار با خانواده شهید گرانقدر محمدعلی کرباسی نجف‌آبادی، از خدمات ارزنده فرزند ایشان که از همکاران دادسرای عمومی و انقلاب تهران است، تشکر و قدردانی کرد.

دادستان تهران اظهار کرد: فرزندان شهدا و جانبازان در مجموعه‌های دولتی به ویژه قوه قضائیه، همواره الگوی کارکنان بوده که سرکار خانم کرباسی نجف‌آبادی، به‌عنوان یادگار آن شهید والامقام نیز با حفظ روحیه انقلابی و تفکر بسیجی، در سنگر خدمت‌رسانی حقوقی و قضائی به مردم، در تداوم مسیر شهدا و حفظ آرمان‌های والای آنان، حرکت می‌کند.

وی همچنین بیان کرد: اعتقاد راسخ و باور قلبی ما این است که هر چه داریم از برکت خون شهدای عزیز و گرانقدر بوده و حضور ما در بین خانواده‌های معظم شهید و ایثارگر، علاوه بر انجام وظیفه، در تقویت روحیه معنوی و دینی ما نیز مؤثر است.

صالحی خطاب به فرزند آن شهید والامقام افزود: برای ما دعا کنید، زیرا باور قلبی دارم که دعای خانواده‌های معزز شهدا در پیشبرد امور و گره‌گشایی از مشکلات مردم به دست ما، مؤثر است.

منبع: مهر

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.