معاون فرهنگی اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان گفت:۵۰۰ مسجد در مشهدالرضا آماده اسکان زائرانی است که از سراسر کشور برای شرکت در مراسم تشییع خادم الرضا شهید سیدابراهیم رئیسی به مشهد مقدس مشرف می‌شوند.

معاون فرهنگی اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان گفت: ۵۰۰ مسجد در مشهد با ظرفیت اسکان ۱۰۰ هزار نفر به اسکان زائران مراسم تشییعِ شهید جمهور آیت الله سیدابراهیم رئیسی اختصاص یافته است.
حجت‌الاسلام والمسلمین امیرحسین احمدنیا افزود: این مساجد از ساعت ۸ صبح فردا به مدت ۲ شب میزبان زائرانی از سراسر کشور خواهند بود.
وی ادامه داد: افراد می‌توانند با شماره گیری شماره ۳۲۰۱۲۰۴۰ - ۰۵۱ از وضعیت اسکان در مساجد مشهد و امکانات هر کدام از این مساجد اطلاع یابند.
معاون فرهنگی اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان گفت: برخی زائران نیز دارای معرفی نامه از مساجد استان‌های خود هستند و یا از طریق استانداری هایِ استان‌ها درخواست محل استقرار زائران ارسال می‌شود که به این درخواست‌ها ترتیب اثر داده خواهد شد.
احمدنیا افزود: در برخی از این مساجد صبحانه، ناهار و شام در اختیار زائران قرار خواهد گرفت، در برخی مساجد صرفا امکاناتی مثل پتو به زائران داده خواهد شد و بعضی مساجد فقط برای استراحت و خواب زائران پیش بینی شده اند.

برچسب ها: مساجد ، تشییع
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.