نجات ۱۶ شهروند گرفتار سیل در رودبار الموت

سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر قزوین از نجات ۱۶ شهروند گرفتار سیل در منطقه رودبار الموت شهرستان قزوین خبر داد.

افراسیاب علیزاده سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر قزوین گفت: وقوع سیل و آب گرفتگی در منطقه الموت به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر قزوین اعلام شد و بلافاصله تیم امداد و نجات پایگاه رازمیان به عنوان دفتر نمایندگی هلال احمر الموت غربی و تیم امداد و نجات پایگاه معلم کلایه به عنوان دفتر نمایندگی الموت شرقی در غالب ۲ تیم برای امداد رسانی به موقعیت حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه ۱۶ نفر گرفتار سیل شده بودند، ادامه داد: از این تعداد ۱۰ نفر در بخش الموت شرقی و ۶ نفر در بخش الموت غربی از سوی نجاتگران هلال احمر شناسایی و به منطقه امن انتقال داده شدند.

علیزاده بیان کرد: روز‌های گذشته پیامی در خصوص هشدار سطح نارنجی از سوی هواشناسی و شرکت آب منطقه‌ای با عنوان احتمال وقوع سیلاب در شهرستان قزوین منتشر شده بود.

سرپرست معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر قزوین یادآور شد: نزدیک شدن به مسیل‌ها و رودخانه‌ها در هنگام افزایش بارش شدید باران احتمال غرق شدگی و آسیب‌های ناشی از سیلاب را افزایش می‌دهد.

برچسب ها: هلال احمر ، وقوع سیل
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار