فتح خرمشهر الگو سازی شود

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان گفت: الگوسازی فتح خرمشهر یکی از شاخص های مهم این رویداد تاریخی است که باید برای فتح خرمشهرهای بعدی انجام شود.

 حجت‌الاسلام طه توکلی امروز در مراسم مردمی گرامیداشت شهید رییسی و همراهانش در مسجد جامع حاج فیض‌الله نایسر سنندج با تسلیت شهادت رئیس جمهور و همراهانش اظهار داشت: عامل اصلی فتح خرمشهر خدا بود و باید شاخص‌های حاکم بر فتح خرمشهر برای نسل جدید و پرسشگر تبیین شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان با تاکید بر اینکه اولین نماد در فتح خرمشهر نماد مقاومت مردمی بود، اضافه کرد: ایستادگی مردم در مقبل استکبار و جهاد آنها، برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده است.

وی بر لزوم الگو سازی از فتح خرمشهر برای فتح خرمشهر‌های بعدی تاکید کرد و گفت: خرمشهر‌های بعدی از جنس نظامی نیستند بلکه از جنس تهدید اقتصادی، تهاجم فرهنگی و ایجاد ناامیدی و تهدید‌ها نسبت به جوانان است.

حجت السلام توکلی با اشاره به اینکه رئیس جمهور شهید ایران توانست، علی‌رغم همه این تهدید‌ها با عناصر خدمت، جهاد و وحدت زمینه محبوبیت، موفقیت و معنویت را فراهم کند، ادامه داد: برای فتح خرمشهر‌های بعدی همین وحدت و همگرایی برای رسیدن به حکومت جهانی را باید مد نظر قرار دهیم.

حجت‌الاسلام توکلی فقدان آیت‌الله رئیسی را غم‌انگیز خواند و گفت: ما به خاطر فقدان و خلأ موجود غم بار هستیم، چونکه رئیس جمهور شهید بهبود معیشت و اقتصاد ملت ایران را ریل‌گذاری کرده بودند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت‌المقدس کردستان اضافه کرد: آیت‌الله رئیسی، رئیس جمهوری در تراز انقلاب بود و با اقدامات شایسته توقعات عمومی را بالا آورده و وظایف را برای مسئولان آینده سنگین‌تر کرده است و میراث‌دار خون شهیدان امثال رجایی و باهنر بود که توانست مدال پرافتخار شهادت را کسب کند. 

وی گفت: شهید رئیسی علمداری برای ولایت بود و صحت این ادعا را با شهید شدن ایشان در راه خدمت می‌توان اثبات کرد که در آخرین ماموریت برای افتتاح آب برای ملت رفتند و به شهادت رسیدند. 

حجت الاسلام  توکلی به انتخابات پیش‌رو ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: در این انتخابات باید دغدغه جمهور در تراز آیت‌الله رئیسی را داشته باشیم و با شاخص‌هایی رئیس جمهور آینده باشیم را برگزینیم که در پیام رهبر برای فقدان رئیس جمهور شهید دریافت شده تا بتوان آینده بهتری از گذشت را رقم زد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.