امام جمعه موقت قزوین:

دنیا به حال آیت الله رئیسی گریست

امام جمعه موقت قزوین گفت: مراسم تشییع شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی آنچنان با وسعت و شکوه برگزار شد که گویی یک دنیا به حال او گریست.

حجت الاسلام سید مهدی خضری  امام جمعه موقت قزوین در مراسم شام غریبان شهدای خدمت در گلزار شهدای قزوین گفت: از دیروز تا الان کودکان بسیاری برای تشییع آیت الله رئیسی حضور داشتند و اشک می‌ریختند، از درون و برون کشور همه عزاداری کردند و این عزتمندی ارزشمند است.

وی اضافه کرد: ما شاهد شهادت یک مدیر لایق بودیم که از کودکی طعم فقر را چشیده بود و در کودکی دستفروشی می‌کرد.

حجت الاسلام خضری اضافه کرد: همین روحیه فقر درونی باعث شد که همیشه در التماس امام رضا (ع) باشد و عزتمند شود و حتی بعد از شهادت در آغوش امام هشتم قرار گیرد.

امام جمعه موقت قزوین ادامه داد: آیت الله رئیسی امروز خجالت زده نیست، چون روزی ۱۸ ساعت کار می‌کرد، کسی که ۴۰ سال پیگیری و پشتکار داشت قدرش به خوبی دانسته نشد، یادمان نرفته که به شهید آیت الله رئیسی تهمت زدند، تخریبش کردند، در مناظره‌ها بهش طعنه زدند، اما او در مقابل همه اینها سکوت کرد.

حجت الاسلام خضری بیان کرد: شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی در ادوار مختلف مدیریتی مورد آزمون خدا قرار گرفت و صادقانه و درستکار از همه امتحان‌ها خارج شد، البته تعجبی ندارد، چون خدا حتی رهبر معظم انقلاب را نیز امتحان می‌کند، مثلاً در ماجرای شهادت سردار سلیمانی و آیت الله رئیسی رهبری را امتحان کرد که ولایت خود را گسترش دهد.

امام جمعه موقت قزوین در مورد دستاورد‌های سیاست خارجی دولت اظهار کرد: دولت قبل هشت سال مذاکره کرد، اما دستاوردی نداشت، درحالی که دولت سیزدهم سه سال وارد دیپلماسی شد و چندین معاهده و پیمان چندجانبه امضا شد، این یعنی اهل مذاکره و دیپلماسی بود.

وی با بیان اینکه شهادت رییس جمهور و همراهانش حکمت‌های فراوانی داشته است، بیان کرد: یک عمر دشمنان انقلاب اسلامی گفتند مسئولان دزد هستند و گزندی نمی‌بینند، بلکه آسیب و تلفات برای مردم است، درحالی قسمت این بود که گلچینی از امام جمعه، مسوول و نظامی درون بالگرد حضور داشته باشند و مردم به چشم ببیند که خدمتگزارانی واقعی حضور دارند.

حجت الاسلام خضری یادآور شد: ثمره خون شهیدان این بود که امروز در قلب کشور کره جنوبی و در چین صدای مرگ بر آمریکا شنیده می‌شود و این جریان ارزشمند است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۲۹ ۰۴ خرداد ۱۴۰۳
با تشکر از زحمات شما، اگه متن پیام به این صورت اصلاح بشه که "برای آیت الله رئیسی گریست" به نظر بهتر باشه
آخرین اخبار