الحاق ۳۶ هکتاری دانش با کاربری مسکونی در دستور کار است

شهردار منطقه چهار قزوین گفت: پرونده الحاق ۳۶ هکتار اراضی شهرک دانش (فاز سوم) به بافت مسکونی درحال رفع ایراد و تکمیل شدن است تا به شورای عالی معماری و شهرسازی ارسال شود.

داریوش قاسمی شهردار منطقه چهار قزوین گفت: پرونده شهرک دانش ابتدای سال جدید به شورای عالی معماری و شهرسازی ارسال شد و پس از چند ایراد مجددا به اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین فرستاده شده که هم اکنون در حال تکمیل و رفع ایراد است.

وی با بیان اینکه توافقاتی در رابطه با اقدام ملی مسکن برای این اراضی انجام شده است، ادامه داد: سنددار کردن زمین‌های شهرک دانش مربوط به فاز سوم این شهرک بود، به عبارتی مساحت تمام این شهرک ۱۵۰ هکتار است که برای الحاق ۳۶ هکتار آن با کاربری مسکونی پیگیری‌های لازم در دستور کار قرار دارد.

قاسمی به تخصیص بودجه برای آماده سازی این اراضی نیز اشاره کرد و یادآور شد: برای آماده سازی این زمین‌ها پس از تایید شورای عالی معماری و شهرسازی اعتباری معادل ۳۰۰ میلیارد ریال در بودجه سال جدید اختصاص داده شده تا کار‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود.

این مسئول به وجود همدلی بسیار خوب بین دستگاه‌هتای اداره کل راه و شهرسازی، شهرداری و مجموعه اعضای شورای شهر قزوین اشاره کرد و گفت: تمامی مجموعه پیگیر اراضی شهرک دانش هستند تا بتوانیم خدمات شایسته تری به شهروندان ارائه کنیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار