فرمانده سپاه بوشهر:

مدیریت جهادی و انقلابی در دولت سیزدهم احیا شد

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: مدیریت جهادی و انقلابی در دولت سیزدهم با حضور آیت الله رئیسی بخوبی زنده و احیا شد.

سردار علی رزمجو پیش از خطبه‌های نماز جمعه بوشهر اظهار کرد: کارکرد جهادی دولت سیزدهم در صحنه بین الملل با صلابتی منحصر به فرد اقتدار ایران اسلامی را حفظ و حتی آن را ارتقا داد.

وی افزود: وزیر امور خارجه دولت سیزدهم نیر با تلاش خود مسیرهای سخت و پیچیده دیپلماسی را با رویکرد ارتقا اقتدار ایران اسلامی ارتقا داد.

فرمانده سپاه امام صادق( ع) استان بوشهر تصریح کرد: رئیس جمهور شهید و همراهان هم به آثار یقین محبت و عشق به خدا و بندگان خدا باور داشت.

رزمجو ادامه داد: شهید جمهور به پیمان‌ با ملت قهرمان سر از پا نشناخت تا با شهادت رسید.

وی بیان کرد: رئیس جمهور شهید آیت الله رئیسی و هیات دولت با فرهنگ سوم خرداد و ویژگی‌های حماسی این روز که مبتنی بر ارزش‌های الهی است بخوبی کشور را اداره کردند.

فرمانده سپاه امام صادق( ع) استان بوشهر عنوان کرد: شهید جمهور و یارانش در اقصی نقاط کشور خدماتی ارزنده و برجسته‌ای از خود بر جا گذاشتند و اهداف امامین انقلاب و شهدا را بخوبی درک کرده بودند.

رزمجو یادآور شد: حل مشکلات در حوزه زیرساخت‌های اساسی کشور با تلاش و همت دولت مردمی آیت الله رئیسی یکی پس از دیگری برطرف شد.

وی عنوان کرد: در تکریم شخصیت شهید رئیسی و یاران همراه، بوشهری‌ها نیز در انتخابات و در مراسم‌های پاسداشت شهید جمهور بخوبی و با حضوری حماسی دین خود را ادا کردند.

فرمانده سپاه امام صادق( ع) استان بوشهر گفت: شهید جمهور در راستای خدمت صادقانه با مقام معظم رهبری و سایر قوا ارتباط مطلوب و هماهنگی داشت و یبک زندگی رئیس جمهور شهید عادی، خاکی، کوچک نفس و مردم‌دار بود.

رزمجو با اعلام این که شهید رئیسی از درون باور داشت به مردم و بندگان خدا خدمت کند،گفت: وی میدانی برای تلاش و محرومیت زدایی از نقاط محروم ایجاد کرد.

وی عنوان کرد: این شهید با ویژگی و توکل به خدا، ایثار، فداکاری و تعهد نسبت به خون پاک شهیدان همراه با دانش و بار علمی اداری و عقل مدیریتی و پایبتدی به اصول انقلاب و ولایت مداری قوه مجریه را اداره کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.