تاکید دبیرکل گردان‌های حزب‌الله عراق و انصارالله یمن بر هماهنگی بین گروه‌های مقاومت

دبیر کل گردان‌های حزب‌الله عراق در گفتگوی تلفنی با رهبر جنبش انصارالله یمن بر ضرورت هماهنگی گروه‌های محور مقاومت جهت یاری ملت فلسطین تأکید کرد.

«ابوحسین الحمیداوی» دبیر کل گردان‌های حزب‌الله عراق امروز جمعه در گفتگوی تلفنی با سید «عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصارالله یمن بر ضرورت تداوم آمادگی و هماهنگی بین گروه‌های محور مقاومت به خصوص عراق و یمن جهت یاری ملت فلسطین تأکید کرد.

به نقل از شبکه المیادین، الحمیداوی در این تماس گفت که عملیات‌های نظامی نیرو‌های یمن تأثیر شایانی در اعمال ممنوعیت بر کشتیرانی رژیم صهیونیستی داشته است.

رهبر انصارالله یمن نیز گفت: هماهنگی بین نیرو‌های محور مقاومت در منطقه، بر تأثیرگذاری عملیات‌های آن علیه دشمن صهیونیستی خواهد افزود.

 ارتش یمن در ماه‌های گذشته در حمایت از مقاومت ملت فلسطین در نوار غزه چند کشتی آمریکایی، انگلیسی و صهیونیستی یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی را در دریای سرخ و تنگه باب‌المندب هدف قرار داده است. نیرو‌های ارتش یمن متعهد شده‌اند تا زمانی که رژیم صهیونیستی حملات خود به غزه را متوقف نکند، کشتی‌های این رژیم یا کشتی‌های عازم سرزمین‌های اشغالی را دریای سرخ هدف قرار دهند.

منبع: ایرنا

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار