فرایند برگزاری امتحانات نهایی تشریح شد

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد فرآیند برگزاری امتحانات نهایی را تشریح کرد و گفت: ۲۹۵ حوزه در این استان برای برگزاری امتحانات نهایی تجهیز شد.

محمد جمالی از برخی حوزه‌هاامتحانی در شهرستان بویراحمد بازدید و بر حفظ نظم و انضباط و رعایت مقررات و آئین نامه‌های امتحانات تاکید کرد و گفت: همه عوامل اجرایی برگزاری امتحانات نهایی با دقت نظر و مسئولیت مقدمات لازم جهت برگزاری مطلوب امتحانات را فراهم نمایند.
 
وی گفت: دانش آموزان بر اساس کارت‌های دریافتی از سامانه و مدارس به حوزه‌های امتحانی راس ساعت مقرر با کارت شناسایی معتبر مراجعه و از آوردن هر گونه وسایل الکترونیکی وگوشی همراه خود داری کنند.
 
جمالی تاکید کرد: اگر دانش آموزی به هر دلیلی فاقد کارت ورود به جلسه بود به مدرسه محل تحصیل و یا واحد سنجش ادارات آموزش وپرورش شهرستان‌ها و مناطق ۱۳ گانه مراجعه تا راهنمایی‌های لازم صورت گیرد.
 
سرپرست اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد افزود: ۲۹۵ حوزه امتحانی در سطح استان وجود دارد که تمامی حوزه‌های محل برگزاری امتحانات نهایی به دوربین مداربسته، راکت الکترونیکی، سیگنال یاب و همچنین حفاظت فیزیکی مجهز شد.
 
جمالی تصریح کرد:امتحانات نهایی در پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم همزمان با سراسر کشور از ۵ خردادماه آغاز و طبق برنامه اعلام شده تا ۴ تیرماه ادامه دارد.
 
وی در پایان از همه خانواده‌ها خواست محیطی آرام و بانشاط را برای مطالعه بهتر دانش آموزان فراهم نمایند و به دانش آموزان نیز اطمینان داد امتحانات در کمال صحت و دقت برگزار خواهد شد.
 
در این بازدید یونس محمود زاده رئیس اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی نیز گزارشی از روند آمادگی حوزه‌های امتحانی در شهرستان‌ها ومناطق ۱۳ گانه استان ارائه کرد.
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.