معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد:

شهید رئیسی مشکلات محرومان را درک کرد

علی‌اکبر عزیزی گفت: شهید رئیسی به محرومان توجه خاص داشت و در تمام ابعاد شخصیتی کاملاً شبیه به آیت‌الله بهشتی داشت.

علی‌اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در مراسم بزرگداشت رییس جمهور شهید و همراهان که توسط زرتشتیان یزدی برگزار شد، با اشاره به اینکه شهید آیت‌الله رئیسی شخصیتی دقیقاً شبیه به آیت‌الله شهید بهشتی داشت، گفت: شهید رئیسی به‌مانند شهید بهشتی، پرکار، مردمی و با همان سبک و مرام بود و کاملاً ولایت‌پذیر بود و به محرومان توجه خاص داشت و مسائل و مشکلات محرومان را درک می‌کرد.

وی ادامه داد: شهید رئیسی به معنای واقعی مردمی بود و با تشییع‌جنازه و مراسماتی که در سراسر کشور گرفته شده مشخص شد علی‌رغم تهمت‌هایی که علیه ایشان در فضای مجازی مطرح شده بود؛ ولی بسیار در میان مردم محبوب بود.

 معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استاندار یزد با تأکید بر اینکه آیت‌الله رئیسی قرار بود دو هفته آینده سفر سوم خود را در زمان ریاست‌جمهوری انجام دهد، تصریح کرد: پروژه انتقال ۲۰ میلیون مترمکعب آب از دریا به یزد و همچنین افتتاح چندین پروژه بزرگ صنعتی و معدنی از جمله برنامه‌هایی که برای سفرایشان به یزد در نظر گرفته شده بود.

عزیزی با اشاره به اینکه شهید آیت‌الله رئیسی برای کشور بسیار اثرگذارتر از آیت‌الله رئیسی خواهد بود، اظهار داشت: آیت‌الله رئیسی به معنای واقعی به اقشار و ادیان مختلف احترام می‌گذاشتند و در سفر‌های استانی به مسئولان تأکید می‌کردند که حتماً نظرات، پیشنهاد‌ها و مشکلات ادیان مختلف شنیده و به ایشان منتقل و برای آنها چاره‌اندیشی شود.

عزیزی در پایان گفت: این اطمینان را به تمام مردم ایران و به‌ویژه مردم یزد می‌دهیم عهدی که با شهید رئیسی بسته ایم تا در خدمت مردم شریف استان باشیم پایبند خواهیم بود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.