آغاز ارزیابی دستگاه‌های اجرایی اردبیل در جشنواره شهید رجایی

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل از آغاز ارزیابی دستگاه‌های اجرایی این استان در جشنواره شهید رجایی خبر داد.

داود شایقی گفت: امسال نیز جشنواره شهید رجایی استان با هدف ارزیابی و سنجش عملکرد دستگاه‌های اجرایی و معرفی و تجلیل از برترین‌های عرصه ارتقا و بهبود عملکرد و خدمت رسانی در هفته دولت برگزار خواهد شد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل افزود: با ابلاغ بخشنامه‌ها و شیوه نامه‌های ارزیابی عملکرد سال ۱۴۰۲ دستگاه‌های اجرایی توسط سازمان اداری و استخدامی کشور فرایند تهیه و بارگذاری مدارک و مستندات عملکردی شاخص‌ها و مرحله خود ارزیابی توسط سازمان‌ها به اتمام رسیده است.
او به تجمیع اطلاعات دستگاه‌های اجرایی در ستاد مرکزی اشاره کرد و گفت: این اطلاعات در ستاد مرکزی تجمیع شده و به سامانه در دسترس این سازمان انتقال یافته است.
شایقی بیان کرد: کارشناسان ارزیابی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دستگاه‌های همکار در این پروسه مدارک و مستندات بارگذاری شده را مکلف هستند تا ششم خردادماه بررسی و ممیزی کنند.
او افزود: بعد از اتمام بررسی‌های اولیه کارشناسی، فرصت تجدید نظر اعمال می‌شود تا بعد از آن ارزیابی‌های تکمیلی و نهایی انجام شود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل بیان کرد: بر اساس نتایج به دست آمده مراسم معرفی و تجلیل از دستگاه‌های برتر در جشنواره شهید رجایی برگزار می‌شود.
شایقی این ارزیابی را مبتنی بر شاخص‌های اختصاصی و عمومی اعلام کرد و افزود: شاخص‌های اختصاصی ماموریت‌ها و وظایف تخصصی و شاخص‌های عمومی فعالیت‌های آنها را در اجرای برنامه‌های تحول نظام اداری و آیین نامه‌های قانون مدیریت خدمات کشوری مورد سنجش قرار می‌دهد.
او با بیان اینکه جشنواره شهید رجایی همه ساله در سه سطح ملی، وزارتخانه‌ها و استانی در هفته دولت برگزار می‌شود، بیان کرد: امیدواریم با همت و تلاش و همکاری مدیران و رابطین دستگاه‌ها شاهد این باشیم که اقدامات و عملکرد واقعی دستگاه‌ها به درستی و به دقت مورد بررسی و پایش قرار بگیرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.