تکمیل فرآیند بستن حساب‌های سال مالی ۱۴۰۲ شهرداری تهران در موعد مقرر

فرآیند بستن حساب‌های سال مالی ۱۴۰۲ شهرداری تهران در موعد مقرر تکمیل شد.

رضائی فر مدیرکل امور مالی و اموال شهرداری تهران از تکمیل فرایند بستن حساب‌های سالی مالی ۱۴۰۲ مناطق ۲۲ گانه و واحد‌های ستادی شهرداری تهران خبر داد.

وی بر نقش بستن حساب‌های سال مالی ۱۴۰۲ واحد‌های اجرایی شهرداری تهران، به عنوان ساز و کار لازم برای تهیه گزارش تفریغ بودجه و صورت‌های مالی سال ۱۴۰۲ و پیش نیاز ایفای مسئولیت پاسخگویی مدیریت شهری به شهروندان و اعضای محترم شورای اسلامی شهر تهران تأکید نمود.

رضائی فر در ادامه با بر شمردن ویژگی‌های فرآیند بستن حساب‌های سال مالی ۱۴۰۲، انجام این مهم را حاصل مجموعه فعالیت‌های منسجم و هدفمندی دانست که با مشارکت و تلاش مستمر همکاران حوزه‌های مالی واحد‌های اجرایی شهرداری تهران در جهت استقرار انضباط مالی صورت پذیرفته است. بر این اساس بیش از ۱۲۲ هزار سند حسابداری در واحد‌های اجرایی شهرداری تهران بر پایه مستندات و پس از سیر مراحل قانونی خرج از جمله، رعایت بودجه مصوب تخصیص یافته و نظارت مالی قبل از خرج، توسط قائم مقامان ذیحسابی مستقر در این واحد‌ها هزینه شده که به ارزش بیش از ۱۰۳ همت به حساب هزینه منظور گردیده است، که این امر مبین حجم گسترده فعالیت‌های انجام شده برای حل موضوعات کلیدی کلانشهر تهران در حوزه‌های متعلق از جمله حمل و نقل عمومی و خدمات رسانی به شهروندان عزیز تهرانی بوده است.

رضائی فر در پایان ضمن قدردانی از مجموعه تلاش‌های کلیه همکاران حوزه مالی واحد‌های اجرایی برای تحقق تدابیر معاون محترم مالی و اقتصاد شهری و انجام به موقع فعالیت‌های پیش بینی شده در دستور العمل بستن حساب‌های سال مالی ۱۴۰۲ از عملکرد مناطق برتر ۳، ۴، ۵، ۶، ۹، ۱۳، ۱۵، ۱۸، اداره کل پشتیبانی، سازمان ورزش، شرکت شهربان و حریم بان و حراست کل تقدیر و تشکر نمود.

برچسب ها: حساب مالی ، شهرداری
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار