رادیو انتخاب، با شعار صدای مردم از ساعت ۹ صبح امروز خرداد ۵ تا ۹ تیر ماه، بازوی رسانه‌ای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود.

شهادت حزن انگیز آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور فقید ایران و هیئت همراه، سراسر ایران عزیز را عزادار نمود و ملت ایران نیز در پاسخ به مجاهدت‌های آن شهید بزرگوار، قدردانی خود را با حضور پرشور در مراشم تشییع آنها نشان داده اند، تا همانگونه که مقام معظم رهبری تاکید فرموده اند، این رخداد تلخ موجد «خلل در اداره کشور» نخواهد شد چرا که در بستر ثبات سیاسی و قانون اساسی قدرتمند و آینده نگر و مطابق با اصل ۱۳۱ آن، ظرف ۵۰ روز، بایستی رئیس جمهور جدید انتخاب و خلاء موجود در کشور برطرف شود که بر همین اساس ۸ تیرماه ۱۴۰۳ به عنوان روز برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام و ثبت نام نامزد‌ها در روز‌های دهم تا چهاردهم خردادماه، انجام خواهد شد. 
معاونت صدای رسانه ملی، به منظور بالابردن آگاهی عموم جامعه و ایجاد یک صدایی در ملت ایران برای انتخاب فرد اصلح، همچون سنوات گذشته «رادیو انتخاب – با شعار صدای مردم» را در بازه‌ی زمانی ۵ خرداد تا ۹ تیرماه روی موج ۹۵.۵ مگاهرتز فعال خواهد نمود 
امید آن است این رادیوی سراسری بتواند با اگاهی بخشی اجتماعی نسبت به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری، اطلاع رسانی و تحلیل کارشناسی انتخابات، تبیین شاخص‌های انتخاب اصلح و همراهی با نهاد‌های اجرایی و نظارتی در انتخابات، موجد افزایش مشارکت مردم در پای صندوق‌های رای شود.
تبیین جایگاه و اهمیت انتخابات و رأی مردم در جمهوری اسلامی، تشریح نقش رئیس جمهور در اداره کشور، مطالبه اجرای قوانین مربوط به انتخابات،     انتخابات پرشور و افزایش مشارکت مردم،     تسهیل انتخاب اصلح با رعایت بی طرفی و مواردی دیگر از جمله مهمترین محور‌های برنامه سازی در این شبکه رادیویی ۲۴ ساعته خواهد بود.
گفتنی است مدیر رادیو گفتگو رضا کوچک زاده تهمتن مدیریت رادیو انتخاب را برعهده دارد و این رادیو بصورت ۲۴ ساعته و با حضور مردم، مسئولان وکارشناسان در حوزه‌های مختلف مرتبط با انتخابات برنامه سازی و تا پایان برگزاری انتخابات به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
سامانه ۳۰۰۰۰۹۵۵ و تلفن ۲۲۶۵۴۱۹۲۲ جهت دریافت پیام‌های مخاطبان و برقراری هرگونه ارتباط با این شبکه رادیویی در اختیار علاقه‌مندان قرار دارد. رادیو انتخاب از موج FM ردیف ۹۵.۵ مگاهرتز به پخش می‌شود و همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق برنامه کاربردی ایران صدا بر روی تلفن همراه خود و همچنین پایگاه اطلاع رسانی رادیو انتخاب شنونده این رادیو باشند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار