در پایان هفته؛

عملیات اجرایی ۶۷ هزار پروژه نهضت ملی مسکن استان تهران آغاز می‌شود

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: آغاز عملیات اجرایی ۶۷ هزار پروژه نهضت ملی مسکن که شامل بهره‌برداری از ۱۵ هزار واحد بافت فرسوده است کلید می‌خورد.

حسین جنتی مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران با بیان اینکه مقرر شده است روند تعیین سقف اجاره بهای مسکن در استان‌ها در شورای عالی استان‌ها تعیین شود گفت: در استان تهران هم این موضوع در دست بررسی است و  متناسب با نرخ تورم استان‌ها  ۵۰ تا ۱۰۰ درصد از این میزان برای نرخ اجاره بها  تعیین می‌شود.

وی با بیان اینکه تا پایان هفته حدود ۶۷ هزار پروژه نهضت ملی مسکن در استان تهران به بهره برداری خواهد رسید گفت: بیشترین پروژه و عملیات اجرایی در استان تهران به بهره برداری می‌رسد که این پروژه‌ها شامل افتتاح واحد‌های مسکن بافت فرسوده و بهره برداری از  حدود ۶۰۰ واحد نهضت ملی مسکن است که به بهره برداری خواهد رسید.

جنتی اظهار کرد: همچنین یک هزار  و۸۴۲ واحد آماده بهره برداری است که شامل ۲۰۰ واحد مسکن ملی در شهرستان اسلامشهر، ۳۰۸ واحد در رباط‌کریم، ۵۰۴ واحد در شهریار، ۶۳۰ واحد در پاکدشت و ۲۰۰ واحد پروژه محک ۶ شهرستان دماوند است.

خبرنگار: محبوبه کباری

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار