وزیر کشور با تاکید بر اینکه شهید آیت الله رئیسی جز خدمت به مردم به چیز دیگری فکر نمی کرد گفت: خدمت به مردم نباید تا آخرین لحظه این دولت متوقف شود.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، دکتر احمد وحیدی روز یکشنبه در نشست شورای معاونین وزارتخانه، بار دیگر نام و یاد شهدای حادثه سقوط بالگرد به ویژه رئیس جمهور شهید را گرامی داشت و گفت: تا آخرین دقایق این دولت با همان روحیه رئیس جمهور شهید، خدمت به مردم را با شدت و حدت بیشتری نسبت به گذشته ادامه خواهیم داد.

وی افزود: یک بار دیگر از همه رده ها و سطوح زیرمجموعه وزارت کشور از استانداری ها، فرمانداری ها، بخشداری ها و دهیاری ها می خواهم که تا روز پایانی این دولت، همچنان با روحیه جهادی و در میان مردم، حضور پررنگ و برای رفع مشکلات، تلاش مجدانه داشته باشند.

وی همچنین از همه مدیران خواست تا طرح ها و پروژه هایی را که امکان اتمام آن در این مدت باقیمانده وجود دارد، با تلاش شبانه روزی به پایان برسانند.

وی به تصمیم استانداری خراسان رضوی برای اتمام و افتتاح پروژه های این دولت در مدت باقیمانده اشاره کرد و گفت: مدیران این استان بنا دارند طرح های آماده گشایش را با نام «یادگار ابراهیم» افتتاح کنند.

وی از سایر مسئولین استان ها نیز خواست با همین رویکرد، پروژه های آماده افتتاح در این دولت را در قالب «یادگار ابراهیم» به مرحله بهره برداری برسانند.

وحیدی همچنین خواستار نامگذاری برخی از خیابان ها و معابر به نام شهدای عزیز سانحه سقوط بالگرد در آذربایجان شرقی شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار