نادی گفت: تلاش می‌کنیم خروجی نهایی برای انتخابات ریاست جمهوری یک نامزد مورد اجماع بدنه جبهه انقلاب باشد و ظرف یکی دو روز آینده آن را اعلام می‌کنیم.

میثم نادی رئیس ستاد انتخابات شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی (شریان) در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان درباره فعالیت‌های انتخاباتی این جبهه گفت: از اتفاقی که برای رئیس‌جمهور محبوبمان افتاد متاسف و متاثر هستیم و ناگزیر به انتخابات زودهنگام هستیم، چون همان‌طور که رهبر انقلاب فرمودند نباید در کار‌ها اختلال ایجاد شود لذا جمهوری اسلامی و ریشه‌های مقاوم انقلاب اسلامی باید با قدرت و قوت به کار خود ادامه دهد و حتی در برابر طوفان‌های عظیم‌تر از این دچار سستی نشود و بتواند به مسیر خود ادامه دهد.

وی اظهار کرد: جبهه شریان به‌عنوان یک جریان مردمی و مجموعه‌ای متشکل از جوانان و مجربان است و کنش آنها در انتخابات مجلس با اقبال مردمی مواجه شد لذا شریان نسبت به انتخابات ریاست جمهوری بی‌تفاوت نیست و حتما به صورت محکم وارد فضای انتخابات خواهد شد.

عضو هیئت موسس جبهه شریان بیان کرد: در یکی دو روز گذشته پس از جلسات طولانی که اعضای شورای مرکزی شریان داشتند ستاد انتخابات شریان تشکیل شد و با دو دستورالعمل کار را شروع کردیم.

وی ادامه داد: موضوع اول پیگیری، ترویج و تبلیغ گفتمان تحول در حکمرانی است و موضوع دوم تحول در حکمرانی با رویکرد مشارکت مردمی است و با رویکرد اتمام کار نیمه‌تمام آیت‌الله رئیسی وارد عرصه انتخابات خواهیم شد و نامزد‌های مختلف را مورد بررسی قرار دادیم و همچنان در حال بررسی نامزد‌های محتملی که می‌توانند در این گفتمان تعریف شوند، هستیم.

نادی تصریح کرد: هنوز به گزینه نهایی نرسیدیم اگرچه تقریبا به ساعات و روز‌های پایانی انتخاب در مجموعه شریان نزدیک می‌شویم، اما به نظر می‌رسد که برآیند کلی به یکی از یاران وفادار و همراهان آقای رئیسی متمایل خواهد شد که در دولت هم ایفای نقش کرده است.

رئیس ستاد انتخابات جبهه شریان گفت: جلسات مفصلی را با نامزد‌های مختلف داشتیم البته آقای محسن رضایی گفت قطعا وارد عرصه انتخابات نمی‌شود، اما از گزینه نهایی جبهه انقلاب حمایت می‌کند و ما تلاش می‌کنیم به آن نقطه اجماع برسیم.

عضو هیئت موسس جبهه شریان بیان کرد: آقای بذرپاش تاکیدش بر این است که در انتخابات به صورت شخصی ورود نکند و معتقد است اگر اجماع و دعوتی از طرف مردم، گروه‌های مختلف مرجع و نخبگان صورت بگیرد و مطالبه‌ای مطرح شود ورود به انتخابات را بررسی می‌کند و ما منتظریم تا وی فضا و شرایط را ببیند.

وی اظهار کرد: آقای سعید جلیلی از خوبان جبهه انقلاب است و گفتمان خوبی دارد و از افراد مورد اعتماد است البته در مورد وی در حال بررسی هستیم و هنوز به نتیجه نهایی نرسیدیم البته برای ما عملکرد اجرایی افراد هم جزو شاخص‌هاست یعنی افراد علاوه بر پاکدستی، صداقت و ساده‌زیستی باید کارنامه اجرایی خوبی داشته باشند.

رئیس ستاد انتخابات جبهه شریان گفت: با آقای سعید محمد جلسه داشتیم و مذاکره کردیم بالاخره باید دید جمیع شرایط به چه سمتی سوق پیدا می‌کند، چون ما باید در جبهه انقلاب به یک نقطه مشترک برسیم لذا با تمام دوستانی که ذیل جبهه انقلاب تعریف می‌شوند صحبت کردیم و با اصولگرایان رقابت جدی خواهیم داشت.

نادی تصریح کرد: تلاش می‌کنیم خروجی نهایی به سمت یک نامزد مورد اجماع بدنه جبهه انقلاب باشد البته اگر اجماع حاصل نشود جبهه شریان به‌عنوان یک تشکیلات مردمی که از آن توقع کنش در انتخابات وجود دارد حتما فعالیت جدی خود را انجام می‌دهد، اما امیدواریم مذاکرات به یک خروجی مشترک برسد.

وی اظهار کرد: فکر می‌کنم ظرف یکی دو روز آینده به نقطه نهایی برای معرفی نامزد مورد حمایت می‌رسیم و به‌طور رسمی آن را اعلام می‌کنیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱۷
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۰۵ ۰۷ خرداد ۱۴۰۳
دمت گرم
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۴۸ ۰۷ خرداد ۱۴۰۳
مطمئن باشیم؟! طرح فدرالیتیه کردن کشور و راه اندازی جنگ استانها چی میشه پس؟!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۳ ۰۷ خرداد ۱۴۰۳
آفرین خودته سبک نکن دیگه توان تو نیست معاون اقتصادی ریئسی شدی هیچی فقط گران گرانی به بار آوردی
Iran (Islamic Republic of)
سیدمصیب
۱۰:۳۱ ۰۷ خرداد ۱۴۰۳
باسلام ازاین جناب آقای محسن رضایی سردارعزیزمان شرکت نکردند سپاسگزارمیم وی درقلب ملت ایران عزیز نورچشم هستند آقای رضایی خود شهیداست وفادار دلسوز ولایی مردمی باتفکرنظامی سیاسی اقتصادی یکی از لیدرهای بنام کشور. متعصب به قانون وولایت است خداوند حافظ ونگهدارشان باد
عمرتان بلند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۲۳ ۰۷ خرداد ۱۴۰۳
وقتی محسن رضایی از رئیس جمهور شدن نا امید شده یعنی دیگه هیچ امیدی در دنیا باقی نخواهد ماند
ولی جدا از شوخی تصمیم درستی گرفت رای نمیاورد
Finland
ناشناس
۰۹:۲۱ ۰۷ خرداد ۱۴۰۳
ای بابا نکنه آن اسکناس ۱۰۰۰تومنی را گم کرده یا توجیب کتش بود انداختن تو ماشین لباسشویی پاره شده طفلک کاش میمود ارزش پول ملی را بالا میبرد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۱۶ ۰۷ خرداد ۱۴۰۳
محسن رضایی تو کابینه دولت دوازدهم بود هیچ آبی ازش گرم نشد برای مردم و کشور
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۵۹ ۰۷ خرداد ۱۴۰۳
پس1000تومانی را بده بدست یک نفر دیگه تا ارزش ملی ریال را درست کنه.
Iran (Islamic Republic of)
داوود
۰۸:۳۸ ۰۷ خرداد ۱۴۰۳
نه طور رو بخدا شرکت کن من به کی رای بدم?
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۱۷ ۰۷ خرداد ۱۴۰۳
چه عجب
یعنی واقعا ناامید شده بالاخره؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۵۹ ۰۷ خرداد ۱۴۰۳
محسن رضایی چون مطمئن بوده که رای نمی آورد وگرنه با سر می اومد . جناب محسن رضایی گفتند که دکترای اقتصاد درند با معدل ۱۹/۵و می گفتند حالا که گوشت گران شده و مردم نمی توانند گوشت بخرند ، بجای آن ماهی و میگو بخرند !!!!!!!!! جناب پرفسور رضایی ، ماهی و میگو که از گوشت گران تر در میاد !!!!!!!! با خرید نیم کیلو گوشت به مبلغ ۳۵۰ هزار تومان و کمی نخود و لوبیا و تعدادی سیب زمینی حدودا" ۱۰ نفر یک وعده ی غذایی می خورند آیا با ۳۵۰ هزار تومان میشه ماهی یا میگو خرید...........
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۳۱ ۰۷ خرداد ۱۴۰۳
آفرین جالب هست نظرات
فقط از همه بالاتر دکتر ظریف
Iran (Islamic Republic of)
علی
۰۷:۵۸ ۰۷ خرداد ۱۴۰۳
خیلی خودتان را خسته کردید.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۳۲ ۰۷ خرداد ۱۴۰۳
میدونست رای نمیاره
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۳۱ ۰۷ خرداد ۱۴۰۳
آخ بنرهایی که جمع کرده بودید به خراب میشه. به آق محسن بگید اقتصاد رو درست کنه چون اقتصاد دان هستند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۰۰ ۰۷ خرداد ۱۴۰۳
خخخخخخخخخخ
Iran (Islamic Republic of)
منصور
۰۷:۲۳ ۰۷ خرداد ۱۴۰۳
خوب کاری میکنه که شرکت نمیکنه /
آخرین اخبار