استاندار قم:

ستاد انتخابات استان قم تشکیل شد

آقامیری گفت: ستاد انتخابات در استان قم تشکیل و احکام آن صادر شده است تا شاهد برگزاری انتخابات پرشور با مشارکت حداکثری باشیم.

به نقل از آستان مقدس حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها، سید محمد آقامیری در گردهمایی ائمه جمعه استان قم که  امروز در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت برگزار شد، با تسلیت شهادت رئیس‌جمهور محبوب و مردمی کشور اظهار داشت: موضوع معیشت مردم برای ما یک موضوع جدی و از نگرانی‌های اصلی ما است.

استاندار قم با بیان اینکه مقام معظم رهبری فرمودند نباید اختلالی در کار مردم ایجاد شود، افزود: ما بلافاصله بعد از تدفین رئیس‌جمهور با حضور در مناطق مختلف استان قم تمام امورات و مشکلات مردم را پیگیری می‌کنیم.

وی با تأکید بر اینکه در استان قم ستاد انتخابات تشکیل شده و شاید اولین استانی هستیم که ستاد انتخابات را شکل داده است، گفت: احکام صادر شده و جلسات ستاد انتخابات برگزاری می‌شود و با توجه به اینکه حضور حداکثری مردم در انتخابات را از دغدغه‌های اصلی مقام معظم رهبری است به دنبال این هستیم که انتخابات پر شور و با مشارکت حداکثری در استان برگزار شود.

آقامیری با بیان اینکه در استانداری تصمیم گرفته شد که به شهرستان‌ها و حتی روستا‌های اطراف قم سفر کنیم و ملاقات‌های مردمی را در روستا‌ها داشته باشیم، افزود: در سفر‌هایی که به روستا‌ها و بخش‌های اطراف قم خواهیم داشت در کنار شنیدن مشکلات مردم، مصوباتی که تا کنون داشته‌ایم را پیگیری خواهیم کرد تا مشکلات و موانع اجرایی‌شدن این مصوبات را بررسی و رفع کنیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار