اعلام نرخ جدید کرایه وانت و تاکسی تلفنی در سنندج

رییس سازمان حمل نقل بار و مسافر شهرداری سنندج از افرایش ۵۰ درصدی نرخ مصوب کرایه آژانس‌های تاکسی تلفنی، وانت تلفنی و پیک موتوری در سال جاری خبر داد.

حمید خضرینرخ تعیین شده برای شرکت‌های حمل و نقل مسافر درون شهری تاکسی تلفنی در مسیر‌های مختلف را اعلام کرد و گفت: مسیر فرودگاه به بهاران ۴۵ هزار تومان، فرودگاه به داخل شهر ۶۷ هزار و ۵۰۰ تومان، فرودگاه به شهرک بعثت، ۵ آذر و نایسر ۸۲ هزار و ۵۰۰، محدوده داخل شهرک‌ها و بهاران ۳۷ هزار و ۵۰۰، بسته به مسافت محدوده داخل شهر از ۶۰ تا ۳۷۵ هزار تومان بسته به مسافت، محدوده داخل شهر به شهرک‌ها ۶۰ هزار تومان و محدوده داخل شهر به تمام فاز‌های بهاران و نواحی منفصل ۷۵ هزار تومان است.

رییس سازمان حمل نقل بار و مسافر شهرداری سنندج با بیان اینکهنرخ هر ساعت کارکرد (اشخاص) ۷۵ هزار تومان است، افزود: هر کیلومتر ۶ هزار و انصراف مسافر از سرویس هم ۱۵ هزار تومان تعیین شده است.

وی به نرخ مصوب برای شرکت‌های حمل‌ونقل پیک موتوری هم اشاره کرد و گفت: هر سرویس داخل شهر ۲۵ هزار و ۵۰۰ تومان، هر سرویس داخل شهر به شهرک‌ها ۳۰ هزار تومان، هر سرویس داخل شهر به روستا‌های اقماری ۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان، هر سرویس امورات اداری و بانکی ۳۰ هزار تومان و هر ساعت کارکرد هم ۴۵ هزار تومان تعیین شده است.

خضری ادامه داد: سرویس وانت به داخل شهر ۱۲۰ هزار، سایپا ۲۷۰ هزار تومان، سرویس داخل شهر به نواحی منفصل شهری وانت پیکان ۱۳۰ هزار و ۵۰۰ تومان و سایپا ۲۷۰ هزار تومان، هر ساعت پخش و گردش داخل شهر وانت پیکان ۹ هزار تومان و سایپا ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان و هرکیلومتر رفت وانت پیکان ۵ هزار و ۲۵۰ تومان و سایپا ۶ هزار و ۷۵۰ تومان تعیین شده است.

خضری اضافه کرد: هزینه هر کیلومتر برگشت در امورات حمل و نقل، ۵۰ درصد هزینه رفت محاسبه می‌شود و از ساعت ۱۲ شب تا ۶ صبح ۱۰ درصد به مبالغ اضافه می‌شود.

عنوان کرد: شهروندان می‌توانند هر گونه انتقاد و یا پیشنهادی را که در خصوص نحوه عملکرد آژانس‌ها و یا افزایش نرخ کرایه دارند از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۲۰۴۰ با ما در میان بگذارند.

 در حال حاضر ۸۷ آژانس تاکسی تلفنی، وانت تلفنی و پیک موتوری در سطح شهر با ۴۰۰ خودرو فعال است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.