معارفه فرمانده سپاه روح الله

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با حضور جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی معارفه شد.

 جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی که با حضور جمعی از مسئولین کشوری و استانی در دهکده مقاومت اراک برگزار شد، با اشاره به در پیش بودن سالروز رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی گفت: حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار حکومت اسلامی به پشتوانه مردمی است و این افتخار برای استان مرکزی که زادگاه ایشان است.

سردار پاسدار علی فدوی مردم سالاری دینی را از دستاورد‌های مهم انقلاب اسلامی دانست و افزود: یکی از تجلیاتی که حضرت امام راحل بنیان نهاد انتخابات است که در ۱۲ فروردین مردم به جمهوری اسلامی آری گفتند در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو مردم بایستی در سایه وفاق و همدلی که به واسطه شهادت رئیس جمهور شهید و دیگر شهدای خدمت شکل گرفته حضوری پرشور داشته باشند.

او با تاکید بر اینکه مردم ما در این ۴۵ سال نشان داده اند که تا پای جان، همراه انقلاب بوده اند؛ گفت: وقتی به تکلیف خود عمل کنیم وعده خدا هم محقق می‌شود و شرط محقق شدن وعده خدا پای کار بودن است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با تاکید بر این که امروز جمهوری اسلامی ایران یکی از قدرت‌های برتر دنیاست، افزود: دشمنان از ابتدای انقلاب به دنبال به شکست کشاندن این نظام بوده اند و تمام تلاش خود را کرده اند، اما با توکل بر خدا و بصیرت ملت به هدف خود نرسیده اند و شاهدیم به اقتدار جمهوری اسلامی ایران اذعان دارند. ما پشتوانه‌های بی شماری مانند شهدا داریم که هر کدام می‌توانند توطئه‌های بیشماری را از بین ببرند، تصریح کرد: حضرت امام خمینی (ره) در سال ۵۷ فرمودند که این انقلاب به پیروزی کامل خود رسیده و به دست صاحب اصلی آن، حضرت صاحب‌الزمان (عج) تحویل داده می‌شود، در حالی که دشمنان با کار‌های خود تنها زحمت ما را زیاد می‌کنند.
سردار فدوی گفت: سالهاست است که جبهه حق انقلاب اسلامی بر جبهه باطل و کفر شیطان بزرگ دائم پیروز می‌شود، خداوند متعال قدرت محاسباتی را از دشمنان گرفته و همواره آنان را با شکست مواجه کرده است ولی همچنان در پی خباثت‌های خود هستند.

او با تاکید بر حضور حداکثری افزود: خبیثان و شیاطین دنیا درصدد هستند که حضور حداقلی را در پای صندوق‌های رأی داشته باشیم؛ باید هوشیار بود که به هدف دشمن محقق نشود. به برکت امامین انقلاب، سپاه پاسداران در طی این سال‌ها در هر عرصه‌ای که انقلاب و نظام نیاز داشته است خدمت و نوکری کرده است. پاسداران در انجام تکالیف، با همه توان و بدون خستگی پای کار بوده و هستند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با اشاره به خدمات فرمانده سابق سپاه روح الله گفت: استان مرکزی در برخی عرصه‌ها از جمله مسکن پاسداران رتبه برتر کشور را دارد.

در پایان مراسم با حکم سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران، سردار مرتضی عمو مهدی به عنوان فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی معرفی و از تلاشهای سردار کریمی در دوران تصدی این سمت قدردانی شد.

سردار کریمی در کسوت مشاور فرمانده نیروی زمینی سپاه خواهند بود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.