سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر افزایش یافت

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی بوشهر گفت: زمینه رشد تولید و اشتغال با ایجاد شرایط مناسب برای حضور سرمایه‌گذاران در این منطقه فراهم شده است.

احمد دشتی‌زاده اظهار کرد: تلاش‌های گسترده‌ای به منظور تسهیل در ورود سرمایه‌گذاران در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر انجام گرفته است.

وی اضافه کرد: در همین راستا در دولت سیزدهم شاهد افزایش میزان سرمایه‌گذاری و ایجاد واحدهای جدید تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر هستیم و این موضوع باعث ایجاد اشتغال و تولید بیشتر در منطقه شده است.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی بوشهر با تشریح عملکرد این سازمان طی سه سال گذشته، برنامه‌ها، اهداف و چشم‌اندازهای این منطقه عنوان کرد: در نشست با نماینده ویژه رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ظرفیت های منحصر به فرد و ویژه منطقه ویژه اقتصادی بوشهر برای سرمایه گذاری عنوان شد.

دشتی‌زاده ادامه داد: در دولت سیزدهم، با هم‌گرایی مناسبی که بین بخش دولتی و خصوصی استان ایجاد شده موانع سرمایه گذاری شناسایی و با رفع آن فضایی خوبی برای رونق فعالیت های اقتصادی ایجاد شده است.

وی ادامه داد: بخش عمده ای از واحدهای تولیدی تعطیل و یا نیمه راکد واقع در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر احیا شده و شاهد یک پویایی مناسبی در این منطقه هستیم.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی بوشهر عنوان کرد: در سفر دوم دولت سیزدهم به استان بوشهر، جابجایی کالا بین مناطق بندری و ویژه اقتصادی بوشهر مصوب شد که با تخفیف ۲۰ درصدی سود بازرگانی انگیزه های ویژه ای برای صاحبان کالا و رونق بیشتر این منطقه ایجاد کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.