تخصیص اعتبار لازم برای احداث ۲۰ زمین مینی چمن مصنوعی روستایی

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از تخصیص اعتبار لازم برای احداث ۲۰ زمین مینی چمن مصنوعی روستایی در استان خبر داد.

منوچهر حاتمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه با اشاره به تلاش برای توزیع عادلانه امکانات و زیرساخت‌های ورزشی در مناطق مختلف استان، گفت : در این راستا طی ماه‌های گذشته رایزنی‌ها و پیگیری‌های زیادی را در سطح وزارتخانه انجام دادیم و خوشبختانه اعتبارات ملی برای احداث تعدادی زمین مینی چمن مصنوعی فوتبال در سطح روستا‌های استان اختصاص یافت. 

وی افزود: طبق برنامه ریزی صورت گرفته از محل این اعتبارات و اعتبارات استانی امسال ۲۰ زمین مینی چمن مصنوعی فوتبال در سطح روستا‌های استان احداث خواهد شد. 

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تصریح کرد: سال گذشته نیز حدود ۲۰ زمین چمن فوتبال در سطح استان به بهره برداری رسید که دو مورد از آنها زمین‌های استاندارد به ابعاد هفت هزار متر بودند. 

وی تاکیدکرد: از آنجایی که طی سال‌های گذشته عمده احداث زمین‌های چمن روستایی در مناطق غربی استان بوده، امسال بنا داریم به منظور توزیع عادلانه امکانات و بهره مندی آحاد مردم بویژه در مناطق محروم استان از زیرساخت‌های ورزشی، بیشتر این زمین‌ها را در شهرستان‌های شرقی احداث کنیم. 

حاتمی اضافه کرد: حدود پنج مورد از این زمین‌ها در روستا‌های شهرستان کرمانشاه، چهار مورد در سنقر و کلیایی، سه مورد در سنقر و مابقی نیز در صحنه، هرسین، منطقه اورامانات و گیلانغرب خواهد بود. 

وی در ادامه افزود: در منطقه اورامانات دو زمین چمن مصنوعی استاندارد در شهر‌های مرزی ازگله و شاهو احداث می‌شود. 

مدیرکل ورزش و جوانان استان میزان اعتبار اختصاص یافته برای هرکدام از زمین‌های مینی چمن مصنوعی فوتبال را حدود یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت: برای زمین‌هایی که قرار است در ابعاد بزرگتر ساخته شوند، حدود پنج میلیارد تومان تخصیص یافته است. 

وی با بیان اینکه مقدمات لازم برای احداث این زمین‌ها فراهم شده، عنوان کرد: ظرف یک ماه آینده عملیات اجرایی احداث این زمین‌ها آغاز خواهد شد و در تلاشیم در کوتاهترین زمان و با کیفیت مناسب احداث شوند .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.