فعالیت قرارگاه تولید محتوای شهید جمهور در چهارمحال و بختیاری

با فعال شدن قرارگاه تولید محتوا در چهارمحال و بتیاری برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری برای تبیین دستاورد‌ها و خدمات ماندگار آیت الله رئیسی برنامه‌ریزی شده است.

پیام احمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: پس از آنکه خبر شهادت آیت‌الله رئیسی اعلام شد در استان برنامه‌های سوگواری، یادبود و یادمان برای ایشان و همرانشان برگزار و برنامه‌های عادی این اداره‌کل متوقف شد.

وی افزود: برای تبیین خدمات و دستاورد‌های رئیس دولت سیزدهم قرارگاه تولید محتوا در استان شکل گرفته و با اعلام فراخوان به اصحاب فرهنگ و هنر برگزاری رویداد‌های فرهنگی و هنری متعددی در دستور کار قرار گرفته است.

احمدی اضافه کرد: تاکنون چندین عصر شعر از جمله در شهر بن در مرثیه شهادت آیت‌الله رئیسی برگزار شده و برگزاری یک سوگواره نیز در دست اقدام است.


بیشتر بخوانید


وی بیان داشت: آیت‌الله رئیسی خدمات ماندگاری در استان و کشور از خود برجا گذاشتند که می‌طلبد این خدمات و اقدامات به شکل هنرمندانه‌ای به مردم ارائه شود.

گفتنی است؛ فقید در مدت ۳۳ ماه خدمت خود در جایگاه رئیس جمهوری دو بار (۱۹ خرداد ۱۴۰۱ و ۲۵ آبان ۱۴۰۲) به چهارمحال و بختیاری سفر کرد.

بالگرد حامل آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی خادم‌الرضا (ع) و هشتمین رییس‌جمهوری اسلامی ایران عصر یکشنبه ۳۰ اردی‌بهشت‌ماه ۱۴۰۳ در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد قیز قلعه‌سی به سمت شهر تبریز، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی دچار سانحه هوایی شد که در این حادثه رییس‌جمهور و همراهان، همزمان با شب ولادت امام رئوف علی‌ابن موسی‌الرضا (ع) به مقام رفیع شهادت نایل شدند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار