بهادری جهرمی:

آیت الله رئیسی هرگز ارتباطش را با منتقدان و مخالفان دولت قطع نکرد

سخنگوی دولت گفت: آیت الله رئیسی در کنار اینکه با مبانی و اصول انقلاب اسلامی آشنا بود و بر سر آن مستحکم می‌ایستاد، هیچگاه ارتباط خود را با منتقدان و مخالفان دولت قطع نکرد.

علی بهادری جهرمی در مراسم گرامیداشت آیت‌الله رئیسی و همراهانش در «دانشگاه جامع امام حسین»، با اشاره به شخصیت رئیس‌جمهوری شهید، تاکید کرد: نمود اخلاق حکمرانی را می‌شود آیت الله رئیسی دید. ایشان خیلی خوب بلد بود در بحث‌ها و مناظرات جواب تهمت‌ها و کنایه‌ها را بدهد و کسانی که با او راحت بودند، در مباحثات این مسئله را دیده بودند؛ ولی از روی ادب و صبر، ملاحظه جدی برای پاسخ به این موارد داشت.

وی یادآور شد: به یاد دارم یکی از شخصیت‌های اصلاح‌طلب در نشستی که رئیس‌جمهور با اصحاب رسانه داشت، به او گفت شما جزء معدود افرادی هستید که می‌توانید چنین قابی را رقم بزنید که در یک جلسه و دور یک میز فعالان رسانه‌ای شاخص اصلاح‌طلب و اصولگرا را کنار یکدیگر قرار دهید و هر دو گروه نیز به شما دسترسی داشته باشند.

سخنگوی دولت تاکید کرد: رئیس‌جمهور باید صدای مخالف را بشنود و مشی شهید رئیسی هم بر همین بود. آیت الله رئیسی در کنار اینکه با مبانی و اصول انقلاب اسلامی آشنا بود و بر سر آن مستحکم می‌ایستاد، هیچگاه ارتباط خود را با منتقدان و مخالفان دیدگاه‌های دولت قطع نکرد.

وی گفت: آیت الله رئیسی هیچگاه در ورطه افراط و تفریط نیفتاد. کسانی که از نگاه‌های مختلف تندترین انتقاد‌ها را می‌کردند، با شخص ایشان ارتباط داشتند و با آنها جلسه می‌گذاشت یا به ما دستور می‌داد که با آنها جلسه بگذاریم. آیت الله رئیسی می‌گفت کسی که نظر ما را قبول دارد چیزی به تصمیم اضافه نمی‌کند؛ این نظر مخالف است که موجب پختگی تصمیمات می‌شود.

بهادری جهرمی اظهار کرد: آیت الله رئیسی همانطور که در دوره حیاتش با مخالفان و افرادی از جناح‌های سیاسی مختلف ارتباط و مراوده داشت، پس از شهادتش هم موجب وحدت ملی و همدلی همه گروه‌ها شد و به دلیل همین اخلاص، شخصیت‌ها با دیدگاه‌های مختلف نیز از او به نیکی یاد می‌کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۲۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۳
ربیس جمهور باید هفته ای چند ساعت با مخالفا جلسه داشته باشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۳:۱۴ ۰۸ خرداد ۱۴۰۳
گفتگو اساس کارشان بود
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۱:۳۴ ۰۸ خرداد ۱۴۰۳
روح شهید بزرگوار شاد لطفا راه ایشان را ادامه دهید وکارهایشان را دنبال کنید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۹:۳۳ ۰۸ خرداد ۱۴۰۳
بفکر روز مملکت باشید شاید توانستید ذره ای از تورم وگرانی ویران کننده زندگی مردم را کمتر کنید.
آخرین اخبار