دستگیری زوج قاتل در شهرستان البرز

فرمانده انتظامی قزوین از وقوع یک فقره قتل و کشف جسد رها شده در صندوق عقب یک خودرو در شهرستان البرز خبر داد.

سردار علی ابراهیمی فرمانده انتظامی قزوین گفت: به دنبال تحقیقات برای کشف راز جسد رها شده در شهرستان البرز، یک زوج قاتل در این رابطه از سوی کاراگاهان پلیس استان دستگیر شدند.

وی افزود: زوج قاتل که جسد فردی را هفته گذشته در صندوق عقب خودرویی در شهرستان البرز رها کرده بودند، در مواجهه با سرنخ‌های پلیس به این قتل اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی قزوین اضافه کرد: در تحقیقات به عمل آمده از سوی پلیس مشخص شد مقتول با بستگان همسر خود اختلافات قدیمی داشته و مسببان قتل نیز یک زوج از بستگان همسر مقتول بودند.

به گفته سردار ابراهیمی، با اقدامات به عمل آمده توسط پلیس، قاتلان دستگیر و در مقابل سرنخ‌های پلیس به قتل هم اعتراف کردند که در این میان همدستی همسر قاتل نیز محرز شد.

این مقام ارشد انتظامی با بیان این که متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند، اضافه کرد: پلیس با کسانی که بخواهند باعث اخلال در نظم و امنیت شوند برابر قانون به شدت با آنان برخورد خواهد کرد.

شهرستان البرز با جمعیتی حدود ۹۴ هزار نفر در ۱۴ کیلومتری جنوب شرقی شهر قزوین قرار دارد.

این شهرستان که یکی از بزرگترین شهر‌های صنعتی ایران به شمار می‌رود به علت وجود شرکت‌ها و کارخانجات متعدد، شهری مهاجر پذیر در استان قزوین است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار