مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام خبر داد

راه‌اندازی ۱۰ سامانه ثبت تخلفات در محور‌های شریانی ایلام

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام گفت: ۱۰ سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور «دوربین کنترل سرعت» جدید در محور‌های شریانی استان نصب و راه‌اندازی می‌شود.

سیدزاهدین چشمه‌خاور اظهار داشت: راه اندازی این سامانه‌ها گامی مهم در جهت ارتقای ایمنی تردد در محور‌های شریانی استان است و علاوه بر کنترل سرعت، تخلفات دیگری مانند تردد‌های غیرمجاز را نیز ثبت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه با نصب این سامانه‌ها، تمام محور‌های شریانی استان ایلام تحت کنترل سامانه‌های ثبت تخلفات قرار می‌گیرند، افزود: مکان نصب این سامانه‌های جدید در محور ایلام - لومار، محور شباب - پل سیمره و محور سرابله - قلاجه است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام عنوان کرد: مزایای نصب و راه‌اندازی این سامانه‌ها افزایش نظارت بر تردد و سرعت خودروها، کاهش تخلفات رانندگی، پیشگیری از تصادفات جاده‌ای، ارتقای ایمنی عبور و مرور خواهد بود.

وی یادآور شد: علاوه بر این ۱۰ سامانه جدید، در حال حاضر ۳۶ دستگاه دوربین ثبت تخلف، ۴۸ دوربین نظارتی تصویری و ۶۴ دستگاه ترددشمار در سطح راه‌های استان ایلام وجود دارد.

چشمه خاور مطرح کرد: این سامانه‌ها به منظور ارتقای ایمنی جاده‌ها و کاهش تصادفات نصب شده‌اند و امیدواریم با راه‌اندازی این سامانه‌ها و نظارت بر جاده‌ها شاهد کاهش چشمگیری در تخلفات رانندگی و تصادفات جاده‌ای باشیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.