بازداشت ۳ قاچاقچی مواد مخدر با ۸۶ کیلوگرم شیشه در غرب تهران

جانشین فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف ۸۶ کیلوگرم مخدر شیشه از سه سوداگر مرگ در شهرستان شهریار خبر داد.

 سردار مهدی کرمی گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان شهریار در راستای مقابله با توزیع کنندگان مواد مخدر طرح‌های مختلفی را به مرحله اجرا درآورده‌اند و در جریان آن با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی از فعالیت یک قاچاقچی سابقه‌دار مواد مخدر با خبر شده و رسیدگی به آن را در دستورکار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه پس از اطمینان ماموران از فعالیت این سوداگر مرگ و همدستانش هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوز‌های لازم اخذ شد، گفت:‌پس از آن ماموران با اجرای یک عملیات پلیسی این سوداگر مرگ و دو همدستش را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. این افراد جزو توزیع‌کنندگان عمده موادمخدر در شهرستان شهریار بودند.

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه خودروی سواری این افراد نیز توقیف شد، گفت: ماموران بیش از ۸۶ کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه را نیز از این سوداگران مرگ کشف و ضبط کردند.

کرمی با بیان اینکه این افراد در جریان بازجویی‌های انجام شده به جرم خود اعتراف کردند، گفت: برای هرسه متهم پرونده‌ای تشکیل شد و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. همچنین تحقیقات تکمیلی در این خصوص همچنان ادامه دارد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار