تسهیلات ساخت مسکن از سوی دولت‌ همچنان باید پیگیری شود

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: مسکن به عنوان یکی از اصلی‌ترین نیازهای کشور به شمار می‌رود که در این بین باید تسهیلات ساخت به موقع از سوی بانک‌ها پرداخت شود.

مجتبی یوسفی عضو کمیسیون عمران مجلس در گفت وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران با بیان اینکه دولت جدید باید در حوزه ساخت مسکن همانند دولت سیزدهم ورود کند و بتواند پاسخگوی نیازهای اقتصاد مسکن کشور باشد، گفت: دولت جدید باید در حوزه ساخت مسکن سیاست های مسکنی آقای رئیسی را دنبال کنند چرا که هم اکنون بیشترین نیاز کشور مسکن است.

وی افزود: ساخت مسکن نیاز اصلی و ضرورت اقتصادی کشور است و باید هر دولتی که پای کار می آید بتواند به این نیاز اصلی پاسخ دهند.

او اظهار کرد: دولت رئیسی  در حوزه مسکن خوب ورود کرده بود که باید این موضوع هم در دولت های جدید با قدرت بیشتری ادامه یابد و در این حوزه هم  بخش خصوصی از تمامی ظرفیت های خود استفاده خواهد کرد تا شعار افزایش تولید همزمان با مشارکت های مردمی محقق شود‌.

وی با بیان اینکه در راستای تکمیل و تسریع در روند ساخت پروژه‌های نهضت ملی مسکن باید تمامی بانک ها شرایط لازم را برای وام ۵۵۰ میلیون تومانی فراهم کنند، گفت: تمامی بخش ها در این زمینه نیازمند همکاری بیشتر از سوی بانک ها هستند تا بتوانند بازار مسکن را به سمت رونق هدایت کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار