رانندگی با سرعت زیاد در معابر خلوت حادثه آفرین است

برخی رانندگان با سوءاستفاده از خلوتی معابر اقدام به سرعت و سبقت‌های غیر مجاز می‌کنند که باعث به خطر انداختن جان خود و دیگران می‌شوند.

برخی رانندگان ممکن است با دیدن خلوتی معابر شهر تهران، قصد سرعت و سبقت جهت زودتر رسیدن و یا قصد انجام حرکات نمایشی و لایی کشی داشته باشند که به این دسته از رانندگان توصیه می‌شود فریب خلوتی معابر را نخورند چرا که همیشه حادثه در کمین است و سرعت‌های بالا همیشه خطر ساز و خطر آفرین است؛ پس با رعایت قانون، همواره با سرعت مقرره در سطح معابر خلوت صبح‌گاهی و خلوت تردد نمائید.

 تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع‌ها و معابر و میادین شهر تهران بمنظور کنترل سرعت‌ها و سبقت‌ها حضور دارند چرا که برخی رانندگان با دیدن خلوتی معابر برخی رانندگان ممکن است سرعت خودروی خود را بالا برده و باعث حادثه و تصادفات دلخراش شوند.

رانندگان در صورت خلوتی معابر از عجله و شتاب در معابر خلوت خودداری کرده و با سرعت مطمئنه و حتی کمتر از آن تردد کنند و این احتیاط همان سرعتی است که اگر حادثه‌ای رخ داد و اگر خودرو و مانعی مقابل راننده پیش آمد، وی بتواند خودرو را به موقع متوقف و از برخورد پرهیز کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار