تقوی گفت: بی شک این قول را به همه هواداران خواهیم داد که از یک مربی تراز اول دنیا بعد از لیگ ملت‌ها استفاده خواهیم کرد.

میلاد تقوی رئیس فدراسیون والیبال پس از مشورت با مشاوران فنی فدراسیون و جلسه آنلاین با سرمربی برزیلی، موتا پائز را از سرمربیگری تیم ملی والیبال کشورمان برکنار و پیمان اکبری را جایگزین وی کرد.

تقوی درباره این تصمیم اظهار کرد: چند هفته سخت را کنار تیم ملی سپری کردیم و تمام توانمان را گذاشتیم که تیم ملی در بهترین شرایط به این مسابقات اعزام شود، اما متاسفانه نتیجه آن گونه که باید دلخواه فدراسیون والیبال و به ویژه هواداران خوبمان نیست.

وی ادامه داد: همیشه گفتیم که باید به مردم پاسخگو باشیم چرا که والیبال متعلق به مردم است. نظرات مردم را می‌خوانیم و احساسات آنها را می‌بینیم. اعتقاد دارم که کسانی که از استراحت و خواب شب خود زدند و روی والیبال تعصب دارند حق دارند که امروز ناراحت باشند.

رئیس فدراسیون والیبال با بیان این که در کنار تمام اعضای تیم ملی و بازیکنان، شرمنده هواداران والیبال است، تصریح کرد: امروز بعد از نتیجه غیرقابل قبول برابر بلغارستان در لیگ ملت‌ها تصمیم گرفتیم که جلسه‌ای را با اعضای فنی و مشاوران فدراسیون داشته باشیم. جلسه آنلاینی هم با موریس موتا پائز داشتیم با توجه به در نظر گرفتن تمام شرایط و عدم نتیجه‌گیری مناسب تیم ملی در راستای حفظ اعتبار تیم ملی تصمیم گرفتیم که همکاری خود را با این مربی برزیلی- فرانسوی به پایان برسانیم و تا پایان لیگ ملت‌ها و با توجه به لیستی که به فدراسیون جهانی ارسال شده است و محدویت برای انتخاب افراد، پیمان اکبری مسئولیت سرمربیگری تیم ملی را برعهده گرفت. 

وی در پایان تاکید کرد: قطعا برنامه فدراسیون بعد از لیگ ملت‌ها جوانسازی و پوست اندازی تیم ملی در بدنه بازیکنان خواهد بود. بی شک این قول را به همه هواداران خواهیم داد که از یک مربی تراز اول دنیا بعد از لیگ ملت‌ها استفاده خواهیم کرد. بعد از بازی‌های المپیک بسیاری از مربیان سرشناس دنیا ابراز تمایل کردند که با تیم ملی ایران باشند و چهار سال فرصت داریم تا المپیک را یک بار دیگر تجربه کنیم.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۷
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۱۰ ۱۹ خرداد ۱۴۰۳
فکر نمیکنی ممکن بخشی از مشکل خودت باشی
Iran (Islamic Republic of)
کامیار
۰۸:۵۲ ۱۹ خرداد ۱۴۰۳
لطفا وزیر ورزش قبل از هر تصمیمی خود مصوبین برباد شدن پول بیت المال که با دستورات غیر اصولی این افتضاح را خلق کردند را برکنار کند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۳۸ ۱۹ خرداد ۱۴۰۳
اول جنابعالی باید برکنار شوید با این افتضاحی که بار آوردید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۱۳ ۱۹ خرداد ۱۴۰۳
اره با پول بیت المال برای خودتان تصمیمن گیری کنید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۰۸ ۱۹ خرداد ۱۴۰۳
اولویت اول فوتباله و ۸۰% بودجه وزارت ورزش باید خرج فوتبال بشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۳۴ ۱۸ خرداد ۱۴۰۳
خب چرا از اول مربی تراز اول نیاوردی ؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۳۳ ۱۸ خرداد ۱۴۰۳
نوشدارو پس از مرگ سهراب
آخرین اخبار