مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: ۲۱ نقطه دارای هدررفت آب در شبکه آبرسانی این استان با دبی ۱۰۱ لیتر بر ثانیه شناسایی و ترمیم شد.

ابوالحسن عالی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: از ۲۱ مورد دارای نشت یابی۱۷ مورد مربوط شبکه توزیع و چهار مورد مابقی مربوط به انشعابات بوده است.

وی بیان کرد: با توجه به افزایش قابل توجه مصرف آب در این استان یکی از راهکارهای مهم شناسایی نقاط دارای نشت است که این طرح به صورت ویژه دنبال می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر تصریح کرد: هم استانی ها نیز می توانند در صورت مشاهده هر گونه نشت آب در خطوط انتقال، توزیع و انشعاب مورد را در اسرع وقت به سامانه تلفنی ۱۲۲ گزارش کنند.

عالی ادامه داد: با تمهیدات اندیشیده شده نیروهای عملیاتی شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر آمادگی دارند تا در صورت گزارش دریافتی مبنی بر نشت آب در کمترین زمان ممکن نسبت به اصلاح آن اقدام کنند.

وی بیان کرد: انتظار می رود به موازات این طرح مشترکان هم استانی در مصرف آب بازنگری جدی داشته باشند چراکه اکنون سرانه متوسط مصرف آب در استان بسیار فراتر از متوسط کشوری بوده و این رویه تهدیدی برای تامین آب پایدار است.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.